. Печивом, купленим у здолбунівському магазині, отруїлась породілля і 8-ми денне дитя | Здолбунів City

Печивом, купленим у здолбунівському магазині, отруїлась породілля і 8-ми денне дитя

Не люблю я шопінгу (і слова цього дибільного теж не люблю). Але дружина, яка з дитиною, народженою 8 днів тому, за покупками точно ходити не може… Попросила мене моя кохана купити печиво «Марія». Воно, кажуть, добре смакує породілям. Йду в наш здолбунівський «Колібріс», що в районі «Під Богдашевом», вул. Шкільна, 44. Беру 3 упаковки. Було це вчора. Сьогодні в дружини отруєння і каже, що окрім печива нічого не їла… Беру цю «Марію» (уже зі смітника) і прозріваю: дата перебита… На «Колібрісовій» упаковці печиво придатне до 06.02.2015 р., але під цією датою інша дата придатності: до 08.09.2014 (див фото 1,2).печиво з колібрісу (1)

Дійсне до 08.09.14, що робить нормальний супермаркет? Викидає таке печиво, можна собакам віддати. Що робить злолбунівський Колібріс? Упаковує наступним днем 09.09.14 і самовільно продовжує термін придатності.печиво з колібрісу (2)

І тут такого “добра” навалом

Злість неймовірна. Ну як так можна, адже ціна того печива 5 гривень!!! Це що, для «Колібріса» буде серйозний збиток, якщо його списати? Просто слів нема. Але залишити все це так просто я теж не міг. Адже там того печива ще упаковок з двадцять! Щоб інші не травилися, беру свого швагра з камерою і їду в «Колібріс». Швагро знімає весь процес покупки, починаючи з мого входу в магазин і до прохання тьоті-адміністратора не знімати. Все є на відео.

Якщо коротко: на печиві, яке я купив, покупець бачить дату придатності до 06.02.2015 р., але під нею інша дата: вжити до 11.07.2014 р.печиво з колібрісу (3)

Що я зробив далі? Запитав в адміністратора, для чого вони травлять людей, зокрема мою дружину – маму восьмиденної дитини, яка годується груддю. Запитав про їхню совість. Отримав невинні очі та відповідь – ходімо в кабінет і там все обговоримо. Я відмовився «уєдіняться» з отруйницею, взяв книгу скарг і там все написав. А ще – пообіцяв позов до суду. І слова дотримаю. Розумію, що сили, щоб закрити цей довбаний «Колібріс», у мене не вистачить, але нерви їм потріпаю. А враховуючи, що в мого маленького Іванка вже понос – вимагатиму серйозну суму компенсації. Якщо виграю суд – все віддам на армію, тут справа не в грошах… Написавши заяву у книзі скарг, знову пішов до простроченого печива. Частину його вже зібрали у візок і збиралися вивезти (див відео №2).


P.S. Поки писав заяву у книзі скарг, гарна дівчинка-продавець з розумними очима голосно обурювалась: я в шоці, я в шоці! Дорогенька, якби ти була мамою немовляти і наїлася печива, яке сама ж продаєш, то була б ще не в такому шоці…

Сергій Кондрачук

Читати ще про Колібріс:

 Тест на уважність у Колібрісі

Як обслуговують у Колібрісі

Продавці здолбунівського Колібрісу

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Бовдур

  То не один раз цей магазин труiв людей, Ферар журналiстка вже не раз знiмала фото та вiдео просрочки масла, цукерок та сирiв. А вiз i нинi там, як дурили та травили так i труять далi. Треба позиватися в усi iнстанцii, в захист прав та здати на аналiз просрочку, далi суд та штраф. Слава Богу що зьявився новий маркет, ходiть туди де свiже, в малiй кiлькостi та довго не лежить. В эдем наприклад. Колiбрiс та пiвдень то тiльки пьяницям на закусь, вони не труяться просрочкою.

  • Вірно підмітили пане. Бо скільки людям не пхай в голову їм подобається видавати себе за жертв і нещасних. Пригоди такі собі. Якщо навіть дитині пояснюєш- не лізь до вогню бо обпечешся, то дитя скоріш зрозуміє, чим люди почують мої просьби там нічого не купувати, бо там отрута. Як їм пригод охота-скандалів, відмітитися- а от і я там постраждав, а не тільки мій сусід–прошу. жеріть скільки влізе. Мабуть лиш те бідне дитя новонароджене зі всього Здолбунова не знало, що бути біді. А я поставила собі вже табу на цю тему- люди хочуть НЕ ЧУТИ.

 • Микола Погонський

  в колібрісі треба добре дивитись там таке звичайна річ

 • tata

  Сергію, благе діло віддати гроші на армію, а самому захищати країну не бажаєте? Героєм бути на відстані авжеш бути краще. P.S.Доречі, якщо ви такий правозахисник чому займаєтесь браконьєрством? Чи для вас дозволено?

  • INNA

   З Вами повністю згодна на рахунок армії. А на рахунок бракон”єрства можна детальніше??????Дуже цікаво.

   • tata

    Детальніше розповісти не можу тому, що цю інформацію отримала від людей, які були свідками цих дій.

 • tata

  Не хочу нікого виправдовувати, але обурює те, що пан Сергій пише не правду. Попереднє печиво було куповане у “Колібрісі” по вулиці Івана Мазепи, а вищесказана покупка відбулася опісля. Сергію, якщо ви депутат чому путаєтесь? Чи це професійне?

  • Сергій Кондрачук

   Все дуже просто: три упаковки печива, куплені першими (18.09) у мене зберігаються. Я думаю, по ціннику можна визначити де воно куплене, правда? Давайте взавтра зустрінемось у будь-який зручний для вас час, підемо в Колібріс, що в центрі, і все з”ясуємо. Згода? Хоча, навіть якщо ви не згодні, суд все-одно з”ясує що і де я купував. І побачимо, хто каже неправду…
   А ви якраз працюєте у Колібрісі, у цьому в мене нема сумніву. Тому попросіть відео з камер спостереження і побачите обидві мої покупки в різні дні. Поспішіть, поки вас не звільнили…
   І ще. Мені дивно, що весь Колібріс навіть не вважає, що чинить негарно, я вже не кажу, що незаконно. На мої обурення на мене дивляться, як на людину з іншої планети і відповідають: “Ну то й що, що цінник перебитий? ВСІ ТАК РОБЛЯТЬ!!!”

   • tata

    Сергію, я працюю в іншій установі і прекрасно знаю, що ви за “фрукт”. Про ваші діяння, вилов риби, те, як ви вмієте похамсьсі спілкуватись з іншими. Таким чином себе не проявляють, спробуйте приносити користь, робити роботу, а не вигляд її.

    • Сергій Кондрачук

     По всіх моїх діяннях, як ви кажете, пропоную вам звертатися до суду. Буду лише радий подивитися у ваші очі. То як, йдемо сьогодні перевіряти, де я печиво купував? Правда ж за вами, так? Доведіть це всім, отруйнице немовлят!

     • tata

      Не хаміть, якщо не знаєте з ким розмовляєте. Можливо посереднім редакторам це норма .

 • tata

  Я не є працівником даної крамниці і сама рідко туди заходжу, але обізнана з даною ситуацією і обурююсь тому, як це подає пан Сергій.

 • gaffer

  Не хочу нічого погано казати про сам магазин, але Ви, пане Сергію, трішки перемудрили. На першому відео, коли Ви берете печиво, візок із простроченим товаром вже стояв, видно дівчата не встигли його забрати. На другому ж відео робиться акцент саме на те, що лише після того як Ви “пошуміли”, почали забирати печиво. І ще, невеличка порада для Вас, при купівлі товару у маркетах, без різниці в яких, будьте уважні, товару багато, за всім не вслідкувати.

  • Сергій Кондрачук

   1. Нема візка…
   2. А чого його мали забирати, там же строк придатності до 06.02.2015 р.?
   3. Сьогодні в КАЛібрісі всі ЦУ отримали – коменти строчити???
   З.І. І для чого ці дурні коменти? Ми ж всі розуміємо, що там новий цінник і нова дата придатності. Тобто не “недодивились”, а “ознаки порушення статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», вчинене групою осіб за попередньою змовою. Наклеївши новий цінник з новою датою придатності товару, в діях працівників «Колібрісу» чітко прослідковуються ознаки шахрайського заволодіння чужим майном (грошима) шляхом обману та зловживанням довірою…” Юристи кажуть, що якщо не посаджу пару “ненодивились”, то на умовно точно потягне…

   • gaffer

    1) На першому відео візок стоїть, 46 сек. на перегляді при розвороті камери.
    2) В “КАЛібрісі” я не працюю.
    3) Не опускайтксь нижче “жовтої преси” в своїх коментарях, не потрібно образ, Ви ж редактор районної газети, депутат районної ради, представник самооборони.

  • Неперевершена Bo

   В цивілізованому світі ТАКЕ ШОСЬ, ЯК ПРОТЕРМІНОВАНИЙ ТОВАР-ПРОСТО НЕ МАЕ ПРАВА ІСНУВАТИ!!! SALE в продуктових магазинах означае одне- це або не ходовий товар, який портібно розпродати, або товар, термін важності якого закінчуеться невдовзі. А візки з протермінованим товаром не мають права знаходитись в залі. Для цього е запліччя, техзона, не знаю як воно в нас називаеться. Не важно. Люди, який нафіг ПіАір, ми себе не поважаемо? Здолбунівськтй Колібріс- це смітник.

 • INNA

  Ой так хотілось подивитись продовження, на самому цікавому обірвалося. Взули магазин молодці. Але піаром потягує.

  • gaffer

   Повністю Вас підтримую на рахунок піару, а ще трішки на замовлення подібне.

   • INNA

    Якщо ми про це обговорюємо значить піар вдався, давайте краще мовчати.

    • Оля Ферар

     а мені цікаво на піар чого вам подібне? Колібрісу чи Сергія? от я писала про масло і про продукти інші і що теж піар? http://zdolbunivcity.net/tsina-sovisti-zarplata/

     от цікаво просто як реагують люди на такий матеріал

     • INNA

      На піар нашого шановного пана Сергія. А колібріс це фуфло.

 • Сергій Кондрачук

  Натомість ми маємо приблизно таке:
  «Ми, працівники Колібріса, вважаємо, що в нашій країні не проживеш, якщо не знайдеш лоха, якому можна впарити прострочену фігню. Нас так виховали батькі. Саме тому ми продавали, продаємо і будемо продавати всяку непотріб, бо якшо ми шось скажемо керівництву, то нас позвільняють, а за свою з/п у тисячу-півтори гривень ми готові на все, в тому числі й надалі продавати вам прострочку з перебитими датами. А стосовно Кондрачука, то він така непотріб і хам, шо заслуговує жерти всяку заразу на сніданок, обід і вечерю. Він і вся його сім’я. Ми й надалі переліплюватимемо цінники і робитимемо невинні очі, бо так всі роблять. Заходьте до нас! А якшо те, шо ви купите, буде смердіти, то приходьте – ми тихенько поміняєм і скажем, шо товару багато і дівчата недодивилися. Але лохів, які приходять мінять – один на сотню. Решта хавають і мовчать. Но візок полюбе
  стояв!».

  • tata

   “Батьки”, ане батькі. Ви взагалі грамоту вивчали? Чому ви не проявляєте свій героїзм захищаючи державу? Де ваша мужність?

   • Сергій Кондрачук

    )) Чекав цей коментар. Бачу, ви почали вивчати «курс тупого ватніка», але до кінця його не освоїли. Бо тупі ватники, коли аргументи закінчуються, пишуть таке:
    – Чого ти не на війні?
    – Де ти був, коли горів Майдан?
    – Чого ти не допомагаєш дітям-сиротам (можна
    хворим дітям, обділеним пенсіонерам)?
    А ви лише про війну згадали. Непорядок!

    • tata

     Я допомагаю солдатам, а ви, як щирий депутат,
     тільки піаретесь і рветесь до влади. Де ваші дії? Не соромно?

     • Ігор

      А чим Ви до помогли нашим хлопцям !!!Якщо не секрет ???

    • Prosto_I

     По-перше, пане Сергію, дуже не виховано так відповідати на критику. А питання справді конкретні, і саме для вас – “того хто поїхав прямо із сесійної зали на фронт”. А по-друге – якщо ви так бережете своє здоров’я – купляйте фірмове заводське печиво, а не фасоване, тим паче у Колібрісі.

     • tata

      Чому у нас депутати такі, як пан Сергій? Чому не такі, як ви, мудрі і розсудливі?

     • Здолбунівсіті

      Це ви такі висновки зробили по парі коментарів, аватарці без прізвища і імені і не знаючи людини? Тоді як серйозно всі решту ваших коментарів можна сприймати. Ще раз нагадую правила коментування: коментуємо подію, а не особу.

     • Оксана

      Шановна tata! А якби протермінованим печивом отруїлась дружина та немовля такого розсудливого та мудрого депутата , як пан Prosto_1, то ваші коментарі були б більш толерантні і справедливі, і — головне — по темі?

     • Оксана

      Отже , для тих , хто не перебуває на фронті можна продавати всяку непотріб і навіть не вибачатись? І невже питання в тому , що цю статтю написав саме Кондрачук, а не хтось інший?

     • tata

      Обурює хамські образи на рахунок працівників. Я їх не захищаю, мене обурює відношення до людей осіб, які називають себе депутатами. З такою владою добра не буде.

     • Оксана

      Звертатись до суду і здійснювати відеореєстрацію порушення правил торгівлі — це цілком цивілізований і законний метод боротьби з такими порушеннями. Які ж інші методи Ви пропонуєте , якщо ви проти? А називати речі своїми іменами – це не хамство . Це –нор-маль-но …….Коли я декілька разів повертала туди зіпсований товар, то жодного разу на своє спокійне прохання замінити товар не почула вибачення .І ніяка мізерна зарплата, підневільне становище щодо власників магазину тощо не є виправданням для працівників Колібрісу. Вибачення — всього-навсього… Невже вимоги завищені? Адже я потратила свій час , втомленою, після роботи двічі повертаючись до магазину, щоб цей товар повернути. А якби при цьому ще й отруїлась моя дитина, а ще й новонароджена — навряд чи я була б зразком толерантності

     • tata

      Ви мене не розумієте, я просто прагну цивілізованого та коректного спілкування!!! Навіщо хамити. А ще прагнемо в Європу.

     • Оксана

      Я уважно читала статтю. Там немає хамства. Там є біль і образа за свою сім’ю, роздратування з приводу нечесності , прагнення справедливості …. А хамство вже розпочалось в коментарях. І розпочав його не Кондрачук . На біль , роздратування, праведний гнів , прагнення справедливості не можна відповідати ” сам винен, сам дурень , на себе подивись, піарщик, фрукт, неправильний депутат , дезертир і т.д. ” Починаймо , нарешті , ненавидіти проблему, яку автор висвітлив, а не автора , за те , що він її висвітлив . Бо це якийсь абсурд…

     • Оксана

      То будьте Європою. В Європі така стаття викликала б однозначну реакцію – ганьба магазину , ганьба власнику , ганьба працівникам , які погоджуються на обман покупців. Крапка.

     • Тата, мабуть якщо б ви не були анонімом, то і ставлення до вас було б на порядок вище.
      А так, чим ви відрізняєтесь від інших анонімних коментаторів, які не бажають відповідати за свої слова?

     • Оксана

      Мені ніхто і ніколи не хамив.. Дивно.. Мабуть, тому , що я ніколи не дозволяла собі хамити іншим …Зроду не називала людей “фруктами”, зроду не натякала їм на їх невігластво чи безграмотність , хоча , певна річ , траплялись і такі..Бо хіба я їм суддя?

 • Сергій Кондрачук

  Дорогі мої працівниці Колібрісу!
  Серед усього цього вашого коментування, я, як і, мабуть, абсолютна більшість мешканців району – читачів цього сайту, сподівалися побачити хоча б один такий:
  «Ми, працівники Колібріса, приносимо щирі вибачення перед усіма вами – нашими покупцями, які через нашу халатність чи примус нашого керівництва змушені були купувати неякісні товари та, або викидати їх у смітник, або травитися. Ми більше ніколи так не будемо робити. Відтепер у нашому магазині продаватиметься лише якісна
  продукція, прийдіть і самі в цьому переконайтеся».
  Зі щирими вибаченнями та з розумінням власної провини, колектив Колібрісу…

 • Здолбунівчанин

  Коментарі на захист Колібрісу- це і схоже на замовлення.Прикривають свої с,,,ки працівники цього недомагазину (сільмаг), а ще як гучно себе називають- СУПЕРМАРКЕТ.В Острозі на щастя місцевим Колібріс припинив своє існування, натомість в Мізочі відкрився.Був хтось в Мізоцькому? Звезли всі полички та тумбочки з Острога напевно і навіть перед відкриттям непомили та непочистили.В Мізочі з прострочкою ще більші проблеми оскільки там менелжери недомагазину ставлять ставку що жителі глубинки вигребуть все.Час покаже на скільки Колібріса вистачить.А залежить все від нас.А взагалі потрібно по вихідних влаштовувати акції під Колібрісом на зразок тих що влаштовували під Епіцентром під час Євромайдану.

 • Здолбунівсіті

  Шановні коментатори! Звертайте увагу на правила коментування і не перетворюйте інформацію про факт і подію в обговорення автора чи одне одного. Фразою “Сам дурак” ви нічого не вирішите і не зміните.

 • Оксана

  Зрештою , люди ! Припиніть дискутувати про те , що є однозначним. Продавати протермінований товар — недопустимо! Підробляти дату споживання — ганебно , злочин! Одностайно засуджувати торговельні заклади , які таке допускають — природньо і необхіно! Але, якщо ви не маєте поваги до себе , то залиште таке право для інших , хто самоповагу таки має! Незалежно від того, депутат він, чи ні , вояка , чи тиловий працівник, чорний, чи червоний ( та хоч в крапочку) . Не демонструйте свою моральну убогість , бо це – соромно. І це – аксіомні речі…..

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама