Павло Розенко: керівництво державної служби зайнятості буде змінено

доповідна розенку (2)Повідомляє Павло Розенко, міністр соцполітики України: Отримав сьогодні звіт Рахункової палати про ефективність використання коштів на утримання державної служби зайнятості за 2013-14 роки.
Ситуація виглядає наступним чином: в країні реально йдуть бойові дії, величезні проблеми із своєчасною виплатою соціальних допомог, пенсій, заробітних плат тощо. В тому числі і допомоги по безробіттю.
І в цей же час державна служба зайнятості спокійно витрачає кошти на статті, ну що аж ніяк не можна вважати доцільними у цей важкий для країни час. Буфетне обслуговування, автомийка автомобілів, придбання керамічних чашок, техніки, що стоїть на складах, а ще – на обслуговування акваріума (!!!!!) і таке подібне.
Мені здається не всі чиновники досі розуміють в якій ситуації живе вся країна і куди мають бути спрямовані зусилля державних інституцій.
Не розуміють? Будемо “вправляти мізки”. Керівництво державної служби зайнятості буде змінено найближчим часом. І це моя принципова позиція.доповідна розенку (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети