Партнерство “За прозорі місцеві бюджети” спланувало весняну кампанію

виступає Річард

Надзвичайно активно і продуктивно проходять зустрічі громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети”, яке вже більше року діє в Україні. Ось і цього разу представники 15 міст країни поділилися напрацьованим за цей квартал та намітили плани на весняну адвокаційну кампанію щодо збільшення частки пропозицій громадян у долі міського бюджету, підвищенні його прозорості.

З цією метою заплановано проведення одразу у 15 містах цікавої інформаційної кампанії одночасно.

засідання партнерства за прозорі бюджети (1)
Представники Здолбунівщини Микола Орлов та Надія Левчук прийняли участь у всіх дискусіях. Микола Орлов зробив акцент на результативності локальних дій і зазначив, що почута міською владою думка громадянина і фінансування озвученої потреби з міської скарбниці – це і є і підвищення участі громадян в бюджетному процесі і правильна реакція влади на ці потреби. Тому і цьогорічну кампанію у Здолбунові планують розвивати саме у збільшені поінформованості здолбунівчан про міський бюджет, збирати пропозиції до нього та роздавати інформаційні матеріали про бюджет, сам бюджет міста-2016 року.
засідання партнерства за прозорі бюджети (4) засідання партнерства за прозорі бюджети (5)

Активно свої позиції висловлювали Віктор Бобиренко, який неодноразово відмічав, що дослідження індексу прозорості – це важливе дослідження, однак достатньо громіздке і є потреба у його наближенні до пересічного споживача, тому теж у своїй діяльності пріоритетами бачить роботу в прямому контакті із мешканцями. Представники Чугуєва, Вознесенська представили свої напрацювання і прогрес в дослідженні цього індексу, а от ковельчани Наталія Самчинська та Альона Матвійчук підказали багато слушних речей по законодавчому врегулюванню бюджетних процесів у міській раді. Мова йде про різні поправки до Регламенту, створення Положень, прописування відповідних норм у рішення міської ради.

До речі! за час існування партнерства, троє його учасників стали депутатами відповідних міських рад: Ковельської, Здолбунівської, Сєвєродонецької, тому і саме партнерство вийшло на новий рівень дискусії та можливостей.

засідання партнерства за прозорі бюджети (6)

Родзинкою цієї зустрічі був виступ представника сонячної Каліфорнії Річарда Дж.Романа, який поділився досвідом прозорості місцевих бюджетів у США. (заглавне фото)

Всі учасники зі словами вдячності роз’їхалися по домівках, залишаючи добрі слова для Анатолія Бойка та команди Одеського КВУ, Європейського Союзу та Посольства Фінляндії.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети