Партнерство буде допомагати визначати прозорість 100 міст України

Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” до якого входять і експерти Аналітичного центру ЗЕОН, приєдналося до проекту “Прозорі міста”, який було презентовано 27 червня, в Києві в рамках експертної дискусії “Рейтинг прозорості 100 міст України”.
ВІДЕО:

Проблема, яку вирішує даний проект – це корупція в місцевих органах самоврядування та недотримання найкращих практик в прозорості та підзвітності. В Україні триває реформа децентралізації, і як результат, – більше влади та фінансових ресурсів делеговані на рівень муніципалітетів для зміцнення місцевого самоврядування. Це є ризиком для збільшення корупції на локальному рівні. Тому дуже важливим на даному етапі є підвищення прозорості міст, адже без цього вся користь від децентралізації може бути нівельованою.

Проект спрямований на мотивацію та підтримку українських міст для більшої прозорості, підзвітності та участі громадян у формуванні політики.

Як зазначив в рамках презентації координатор Партнерства Анатолій Бойко, “нашою стратегічною метою є підвищення прозорості, зокрема бюджетного процесу, тому ми з задоволенням долучилися до цієї чудової ініціативи. Бюджетний процес був завжди непростим питанням для громадськості, тому що він сам по собі є складним і вимагає суттєвої базової експертної підготовки. Багато інформації про бюджетний процес було закрито, і багато з неї залишається закритою”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети