. Партії ганяються за піаром | Здолбунів City

Партії ганяються за піаром

За 4 мільйони гривень на думку прес-служби партії “Батьківщина” в районі збудують і дитячий садочок і спорткомлекс. І все тому що депутат від них сприяв  їх виділенню з обласного бюджету.

Хто насправді не знає кошторисної вартості цих об’єктів, як відбувалося засідання бюджетної комісії облради та яка роль інших дійових осіб у виділенні в т.ч цих коштів, то й може і повірити що освітянсько-спортивне щастя для району будує прес-служба всезнаючої партії.

Ці кошти дійсно підуть на зазначені об’єкти, однак формулювання  “за виділені кошти буде збудовано спортивний комплекс і дитячий садочок” більше схоже на політичний лозунг. На об’єкти піде багато коштів в т.ч із обласного і з районного бюджетів за доброї волі і сприяння багатьох причетних.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • buddax2

  а за роботу депутата платить партія чи народ? Бо якщо народ, то як можна хвалитись тим, що просто робиш свою роботу?

  • Здолбунівсіті

   Всі депутати від сільської до обласної рад працюють на безкоштовній основі! Зарплату отримують лише під куполом Верховної зради та деякі керівники обласних депутатський комісій.

   • buddax2

    а як же вони тоді живуть? Чи депутатство це тільки роботи на кілька годин на місяць? Я чесно не знаю, тому цікавлюсь.

    • Здолбунівсіті

     Гугл в допомогу) ЗУ Про місцеве самоврядування, Про статус депутатів місцевих рад) Живуть за рахунок своєї праці на своїх робочих місцях, а депутатство – час для громади, який вони витрачають безоплатно.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама