. Партії ганяються за піаром | Здолбунів City

Партії ганяються за піаром

За 4 мільйони гривень на думку прес-служби партії “Батьківщина” в районі збудують і дитячий садочок і спорткомлекс. І все тому що депутат від них сприяв  їх виділенню з обласного бюджету.

Хто насправді не знає кошторисної вартості цих об’єктів, як відбувалося засідання бюджетної комісії облради та яка роль інших дійових осіб у виділенні в т.ч цих коштів, то й може і повірити що освітянсько-спортивне щастя для району будує прес-служба всезнаючої партії.

Ці кошти дійсно підуть на зазначені об’єкти, однак формулювання  “за виділені кошти буде збудовано спортивний комплекс і дитячий садочок” більше схоже на політичний лозунг. На об’єкти піде багато коштів в т.ч із обласного і з районного бюджетів за доброї волі і сприяння багатьох причетних.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама