Парк “радянського”періоду в Півчі потребує впорядкування

Не лише у Здовбиці, але і в с. Півче розпочалися роботи по впорядкуванню місцевого парку. Хоча до цього це місце могло слугувати місцем відпочинку швидше для вовків, а не для людей.
 Парк "радянського"періоду в Півчі потребує впорядкування
Тополі, висаджені по рекомендації невідомо яких вчених в 70- тих роках минулого століття, не лише в Півчі, але і в більшості парків району (Здовбиця, Будераж і т.д.), перебувають в аварійному стані. Колючий глід допоміг створити непрохідні хащі. Ініціатором черговий раз виступило Управління пенсійного фонду в Здолбунівському районі (С. Жовтанюк). Минулого року фарбували місток, через річку Збитинку за ініціативи Пенсійного.
 Парк "радянського"періоду в Півчі потребує впорядкування
В рамках проведення місячника довкілля, озброїлися бензопилою, сокирами, спільно з сільським головою Ю. Шахом, депутатом районної ради І. Жовтанюком, працівником місцевого будинку культури Л. Котюк, за підтримки школи- Мельник Л., розпочали наступ на місцеві джунглі. Чагарник вдалося вирубати, але надалі постає питання зрізання аварійних дерев та послідуюче насадження нових. Про спортивні майданчики, роздягалки та туалети, як планують у Здовбиці, мова поки що не йдеться. Процедура є непростою і потребує багато дозвільних документів і відповідних фінансів. Тож сільському голові і місцевим депутатам ще є над чим попрацювати.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети