Паралелі політикуму у нашому районі

депутатВибори давно закінчились, посади поділено, та політичні баталії продовжуються. Близько тижня тому ЗС опублікувало матеріал, у якому про своє бачення політичної ситуації Здолбунівщини детально розповів демобілізований солдат Петро Солтис. Та опісля першої сесії Здобунівської районної ради 7-го скликання солдата сколихнули інші думки:

“Після повернення з війни я почав публічно доносити до громади своє бачення подій, що відбуваються на Здолбунівщині. Тільки після того, як конкретною справою приніс користь громаді і державі, я отримав моральне право на те, щоб мою думку чули і поважали.

Завершились виборчі перегони. Громада реалізувала своє право вибору, і в результаті ми отримали, як у місті, так і в районі два депутатських корпуси з відповідними очільниками. Вони отримали мандат довіри людей і … поклали на себе відповідальність за результати власної роботи. На скільки наші обранці компетентні і порядні – покаже час. Маю надію, вони усвідомлюють те, що Революція Гідності і війна змінили хід історії. Наша країна найближчі десятиліття безповоротно буде йти шляхом змін і реформ до європейських цінностей і цивілізованих взаємовідносин. І на цьому шляху день у день, малими кроками закон буде брати гору над різноманітними корупційними схемами (як писав Булгаков, «Аннушка уже пролила масло»).

Цікаво, чи усвідомлюють наші обранці, що бути народним депутатом – не тільки своїм голосуванням виконувати волю лідера?! Що в період впровадження непопулярних реформ потрібно своїми чіткими і зрозумілими виборцям діями здійснювати важку роботу державотворення. При цьому зважати на те, що незадоволена результатами громада може вдатися до «суду Лінча». Важко жити без надії, тому хочеться вірити, що наші обранці виконають свій обов’язок. І брудні партійні прапори, особисті амбіції та інтереси не завадять їм працювати на користь громади. З огляду на це хочеться, щоб на наступних сесіях (міської і районної рад) кожен депутат представив свою «зелену карту», де чітко окреслить свої обіцянки виборцям. Як панове депутати планують ці обіцянки виконати, при цьому вказати конкретні терміни виконання (хоча б на 2016 рік). Бажаю їм успіху!

До сьогодні я ні разу публічно не апелював до жодного громадянина особисто. Але мовчки поглинати енергетику ненависті та істерії мені набридло. Тому процитую відому у районі пані Ніколіну і проведу певні паралелі. Отже, пані Ніколіна пише: «Служіння громаді – невдячна справа, за яку рідко дякують і ще рідше говорять добре. Але це єдиний шлях для тих, хто обрав цю стежку – якщо ми і справді сповідуємо європейські цінності!» Насправді ці слова найкраще висвітлюють діяльність В. О. Тимощука, який гідно керував райрадою і достойно склав повноваження.

За режиму «диктатора Тимощука», як називає колишнього очільника району в одному зі своїх останніх дописів С. Ніколіна, його команді не перепало ні клаптя народної землі. Скромність і толерантність цього керівника привела до того, що навіть однодумці не в повній мірі знають перелік його добрих справ. А от за час керування голови райдержадміністрації у 2005-2007 роках народна земля роздавалась потрібним людям часто і щедро (факти доведені і оприлюднені “Де взяти землю для учасників АТО (частина 1)”). Це ж не з власної кишені!

Можливо, це «інтриган» Тимощук впадав у маразм і відсилав своїм політичним опонентам траурні вінки?

Разом із тим боротьба на фронті триває, боротьба за державотворення триває, боротьба за інтереси громади триває!

Тому закликаю всіх власні сили, ресурси й енергію добра спрямувати на цю боротьбу!

На завершення для всіх політиків усіх рангів нагадую слова Губермана:
«Обманчива наша земная стезя,
идёшь то туда, то обратно,
и дважды войти в ту же реку нельзя,
а в то же го..но — многократно.»

Слава нації!

Петро СОЛТИС,
демобілізований воїн АТОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети