Пам’ятник Приходьку візьмуть на баланс і вивчать можливість перенесення до музею

Такий проект рішення виноситься на засідання виконкому Здолбунівської міської ради. Щоправда саме засідання виконкому, згідно розпорядження міського голови перенесено на вересень.

Керуючись  статтею  29 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», на виконання  рішення  Здолбунівської міської ради  від 14.06.2017 №440 «Про демонтаж  пам’ятника М.Приходьку  та передачу  його Здолбунівському  районному музею»,  виконавчий комітет Здолбунівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Керівнику комунального підприємства «Здолбунівське» Потапчуку С.В.:

1.1 До 15.09.2017 року   поставити  на баланс підприємства  пам’ятник Миколі Приходьку та визначити його балансову вартість;

1.2  До 22.09.2017 року організувати  проведення  технічної експертизи  щодо можливості  перенесення  пам’ятника  М.Приходьку  в Здолбунівський районний музей.

1.3 Про виконання данного рішення  доповісти на  засіданні  виконкому 27.09.2017 року.

  1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського голови Кондратюка В.В.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети