. Палити вогнища в центрі міста завадили самі здолбунівчани | Здолбунів City

Палити вогнища в центрі міста завадили самі здолбунівчани

Звична ситуація, над якими ми мало задумуємось, скільки би не друкувалось матеріалів про шкоду паління, про незебпеку паління, про задимленість, про правила благоустрою (п.6.16 Забороняється: Розпалювати багаття, спалювати сміття, листя, гілки та відходи виробництва тощо.) А звертати на це потрібно увагу і в першу чергу тій же міській раді, яка ці ж правила і приймала.

Сьогодні задиміло по вул.Грушевського. Здолбунівчани звернулися до пожежників і за словами самих ініціаторів звернення, протягом 40 хвилин вогнища були ліквідовані.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама