Палили, палимо і палити будемо

До редакції Здолбунів Сіті постійно звертаються сусіди Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту. Вони скаржаться на проблему тютюнопаління студентами даного закладу у їхніх дворах. Прохання виявились обгрунтованими, адже ми й самі помітили перебіжку по подвір”ях студентів під час перерв.Мазепи 8
Як борються з цим в училищі відповів директор Шевчук Руслан Іванович. Він погодився що проблема існує. -“Постійно проводяться рейди, студентів яких ловимо змушуємо прибирати, майже щодня наголошуємо і забороняємо, та викорінити не вдається. Згідно закону України на території навчального закладу палити заборонено. Поза територією училища повпливати на студентів ми не можемо.”

Як же бути у даній ситуації мешканцям? На подвір”ї вул. Мазепи 8 зроблені всі умови для доступного  проходження в двір та через нього. Вважаю відгороджувальна сітка з обмеженим входом у двір зменшила б проблему  масового ходіння через двір студентів, та загадження його іншими посторонніми особами. Також в Україні діє штраф за куріння в невідведених для цього місцях. Закликаю міліціонерів частіше згідно графіку перерв у навчальному закладі проводити рейди і тим самим збільшувати бюджет міста. Та найважливіше на чому і наголосив директор – родичам не відноситись байдуже до такої проблеми. Варто прискіпливо реагувати на паління дитини- студента і брати до уваги зауваження працівників закладу. Половина курців які почали палити у молодому віці врешті-решт помирають від хвороб пов”язаних з тютюнопалінням. додаток до цигарокВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети