. Палатка кандидата нагадувала здолбунівчанам про справедливість | Здолбунів City

Палатка кандидата нагадувала здолбунівчанам про справедливість

agitaciya (1)Дуже влучно розмістили свій агітаційний намет представники одного із кандидатів в Президенти. На території біля ринку по 8 Березня м.Здолбунова. На палатці зображено обличчя самого кандидата та напис “Час встановити справедливість”. І дивиться цей намет на… спини бабусь, які займаються незаконною вуличною торгівлею на цій вулиці, поруч із ринком, який у міста орендує підприємець- член партії Тимошенко. А на тому місці, де мала б бути клумба, тепер стоянка-лежанка для велосипедів та ящиків. Нагадаємо, що здолбунівська міська рада складається на 50% з депутатів партії Тимошенко, а отже, саме вони приймають рішення, які є законами для міста. І продукти із землі, і затоптана клумба – це політика міської влади, і їй так зручно, а отже, так зручно Тимошенко, отже, так вона і однопартійці вважають справедливим для здолбунівчан?

Беремо далі. Хто в країні прем’єр міністр, голова ВРУ і в.о Президента? Члени партії Тимошенко.

Запитання…, напевне, до намету:) Де і яку справедливість встановлювати збираєтесь? Ваші депутати (і інші теж такі б безмовні), пані Тимошенко, не спроможні навіть прозвітуватись перед громадою за те що роблять в міській раді, хоч ми їх персонально кожного про це просили, листи в офіс “Батьківщини” носили, та в них своя справедливість – немає їм що громаді розповідати, головне правильно голосувати.

Так що час встановлювати справедливість у вас був, а у ваших однопартійців є і зараз. Тільки чомусь за словом “справедливість” читається інше: “свою владу”. От тоді все сходиться: “Час встановити свою владу“. Такому б напису більше хто повірив би.

Інші кандидати теж встановили свої намети. Зокрема Нове червоне життя від Порошенка поруч із білосердешним наметом на автовокзалі, а жовтий намет Гриценка –  біля банку в центрі міста. Черг біля них за справедливістю чи новим життям не спостерігалось…agitaciya (2) agitaciya (3)Фото Дмитро Світодар

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • ірина

  вдало підмічено про Тимошенко!! про решту – можу сказати лише одне, народ зараз нікому не вірить, але треба зробити свій вибір, навіть коли доводиться обирати кращого з гірших

 • Рая

  Дивно, але складається таке враження, що у пана Орлова є якісь власні рахунки з керівником “Батьківщини” у районі. При кожній нагоді поливає його брудом. Дуже не гарно!!!У нас є стільки кандидатур на цей “полив”, але ж поперек горла стоїть тільки “Батьківщина”. І взагалі, газета має висвітлювати події не упереджено, а не навязувати свою думку читачам! Мабуть у нас в районі хтось дуже не хоче перемоги Тимошенко ( якщо вона переможе, то тим перебіжчикам, які бігають від однієї партії до іншої – бігти вже буде нікуди), і вони все роблять для цього, навіть використовують районну газету у власних інтересах, а пан Орлов цьому активно сприяє. Зауважте, про Порошенка ні слова поганого (а там гріхів-грішків….цілий шлейф, розповідати і розповідати). Чому не розповісти людям хто зараз керує штабом його у районі? Якщо не помиляюся Кінах. А хто працює в комісіях від Порошенка – ті, що працювали на Партію Регіонів. Про це треба писати. За що боролися, хіба за це хлопці погинули, щоб “почати жити по-новому” – це як, перебігти з Регіонів до Порошенка. Колір з синього змінили на червоний, партія назву змінить, але ж люди не зміняться. Отож, не вводьте в оману читачів,а пишіть про реальний стан речей. Доречі, кращого кандидата у Президенти ніж Тимошенко, на мою думку, немає. Чоловіки можуть все: керувати, погуляти, навіть побитися, але коли приходить час навести порядок – кличуть жінку. Отож, пора навести вже в країні порядок і зробити це може тільки Тимошенко.

  • Здолбунівсіті

   Ваша думка сама правильна, сама не упереджена, повна любові і поваги до всіх, не оманлива і відповідає реальному стану речей. Ви правильний вибрали намет!

 • Віталій

  Газета для того й газета, щоб помічати всі недолугості нашого життя. А щодо усіх політиків, то ще В. Даль у своєму Словнику дає таке визначення:- Политик- умный и ловкий (не всегда честный) государственный деятель, вообще скрытный и хитрый человек, умеющий наклонять дела в свою пользу, кстати молвить и вовремя смолчать. Має рацію пані Рая, що у Порошенка непевна команда в районі( чого тільки вартий вічний борець за своє особисте щастя Любчик), але у нинішній ситуації Тимошенко уже й не політик, бо і говорить не до ладу. і промовчати не вміє. Жінки в політиці- це не баби на ринку під 9-им домом.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама