Палатка кандидата нагадувала здолбунівчанам про справедливість

agitaciya (1)Дуже влучно розмістили свій агітаційний намет представники одного із кандидатів в Президенти. На території біля ринку по 8 Березня м.Здолбунова. На палатці зображено обличчя самого кандидата та напис “Час встановити справедливість”. І дивиться цей намет на… спини бабусь, які займаються незаконною вуличною торгівлею на цій вулиці, поруч із ринком, який у міста орендує підприємець- член партії Тимошенко. А на тому місці, де мала б бути клумба, тепер стоянка-лежанка для велосипедів та ящиків. Нагадаємо, що здолбунівська міська рада складається на 50% з депутатів партії Тимошенко, а отже, саме вони приймають рішення, які є законами для міста. І продукти із землі, і затоптана клумба – це політика міської влади, і їй так зручно, а отже, так зручно Тимошенко, отже, так вона і однопартійці вважають справедливим для здолбунівчан?

Беремо далі. Хто в країні прем’єр міністр, голова ВРУ і в.о Президента? Члени партії Тимошенко.

Запитання…, напевне, до намету:) Де і яку справедливість встановлювати збираєтесь? Ваші депутати (і інші теж такі б безмовні), пані Тимошенко, не спроможні навіть прозвітуватись перед громадою за те що роблять в міській раді, хоч ми їх персонально кожного про це просили, листи в офіс “Батьківщини” носили, та в них своя справедливість – немає їм що громаді розповідати, головне правильно голосувати.

Так що час встановлювати справедливість у вас був, а у ваших однопартійців є і зараз. Тільки чомусь за словом “справедливість” читається інше: “свою владу”. От тоді все сходиться: “Час встановити свою владу“. Такому б напису більше хто повірив би.

Інші кандидати теж встановили свої намети. Зокрема Нове червоне життя від Порошенка поруч із білосердешним наметом на автовокзалі, а жовтий намет Гриценка –  біля банку в центрі міста. Черг біля них за справедливістю чи новим життям не спостерігалось…agitaciya (2) agitaciya (3)Фото Дмитро СвітодарВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети