П’ятигірська громада визначилася у церковному питанні

У клубі села П’ятигори зібралося понад сто осіб, які формують місцеву Свято-Різдво-Богородичної релігійну громаду (гостей з інших населених пунктів, тих, хто ходить до інших церков – не реєстрували). Враховуючи, що загалом у П’ятигорах проживає понад чотириста осіб дорослого населення, досить чисельною є протестантська громада (налічує більше ста чоловік), то не буде перебільшенням сказати, що у відсотках (загальна кількість членів релігійної громади/кількість членів громади, які взяли участь у зборах), парафіяльні збори у П’ятигорах були найчисельнішими серед усіх, що до сьогодні відбувалися на Здолбунівщині.
«За» перехід в ПЦУ сьогодні проголосували усі учасники парафіяльних зборів у П’ятигорах, рішення прийнято одноголосно, з чим і вітаю п’ятигірців!
Зазначу, що перед парафіяльними зборами, які були заздалегідь заплановані на 11.00 годину, на 10.00 настоятель місцевого храму зібрав у святині прихильників Російської православної церкви. За наявною інформацією, участь у цій зустрічі взяло зовсім мало людей, значна частина з яких, одразу після неї, попрямувала на парафіяльні збори, де мала можливість висловити свою позицію щодо переходу громади до ПЦУ.
Знаю також, що місцевий священик с. П’ятигори о.Андрій, який очолює парафію понад 20 років, користується в селі великою повагою та є для усіх безсумнівним авторитетом. А тому члени парафії проситимуть свого настоятеля, щоб він підтримав прагнення і волевиявлення релігійної громади, разом з нею приєднався до Православної Церкви України та надалі залишався правити в місцевому храмі- повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети