Озерце від водоканалу

розрита канава (3)Шановні здолбунівчани! Хочу розказати вам про наших місцевих монополістів, які сидять у себе в кабінетах і, вибачте на словах, «протирають штани» – це наш Водоканал. А проблема у нас така: на вул. Кармелюка, мікрорайон Цементників, прорвало центральний водопровід, скоро мине 4 місяці від того часу, але витік води і нове «озерце», що утворилося на вулиці нікого не цікавить.

Сусіди вже втомилися оббивати пороги. Взагалі, трубу ми зібралися міняти, заява з підписами громадян лежить у них на столі уже три місяці, але відповідь була така: «чекайте дозвіл з Міської ради на роботи і міняйте за власний кошт». Люди вже й на це погодилися, але у тій самій канаві, прямо над водяною трубою, лежать телефонні кабелі, які «тихенько» туди поклав Укртелеком.

Скажіть, будь ласка, розумно класти на стару ржаву трубу, яка постійно в різних місцях прориває телефонні кабелі… Це що, «нова мода» чи то так задумано, щоб не добратися до труби в разі прориву. Як там можна копати чи наймати транспорт для копання, якщо кабелі зачепити практично нереально. От у нас, мешканців вулиці, назріває таке питання – скільки нам ще чекати, бо місце прориву залишається розкопаним ремонтниками від Водоканалу, причина проблеми так і не усунена, а реакції ніякої. Що ж робити людям у такій ситуації: жити без води, поселити у «ставочку» карасиків і ловити рибку, цікава альтернатива, а водичка то витікає, грошики то державні пропадають, бо за ці місяці витекло її ой як не мало…

Наталія Тацина (надійшло в групу ЗС ВК)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети