Озерко звітує за виконаний проект

Звіт про проведену роботу по проекту «Культурний розвиток села – джерело процвітання громади»

В основу даного проекту поставлено – встановлення огорожі довкола сільського клубу, та благоустрій волейбольного майданчика, який знаходиться на території клубу.proekt-v-ozerko-5

Цього року село Озерко відзначало своє 130-ти річчя. Завдяки  реалізації цього проекту відбулися значні зміни в естетичному вигляді села.

До свята готувалися всі жителі, підприємці, працівники соціально-культурних закладів, які знаходяться на території села.

Через наше село проходить туристичний шлях в сторону села Гурби і кожного року до Пантеону Слави з усієї України їдуть люди віддати шану загиблим в роки ІІ світової війни. Отож, хочеться, щоб наше село мало привабливий вигляд.ozerko-2

За два місяці наша ініціативна група, місцеві жителі, партнери: райдержадміністрація, районна рада, Мізоцька селищна рада зробили великий внесок у розвиток села, а саме:

 • Демонтовано стару огорожу довкола сільського клубу;
 • Очищено територію довкола клубу – вирізано сухі дерева, вирівняно подвір’я;
 • Завезено пісок для замощування волейбольного майданчика ( транспорт надав керівник ТОВ «Агро-Консалт АВ» Александер Волтерс);
 • Облаштовано волейбольний майданчик;
 • Встановлено нову огорожу довкола сільського клубу та волейбольного майданчика (оплату здійснило ТОВ «Агро-Консалт АВ»)

proekt-v-ozerko-2 proekt-v-ozerko-1Також, поряд з реалізацією проекту було проведено поточний ремонт самого приміщення клубу села Озерко.

 • Побілено фасад клубу;
 • Замінено старі вікна на енергозберігаючі ( кошти на придбання вікон надала Мізоцька селищна рада та ТОВ «Агро-Консалт АВ»);
 • Замінено вхідні двері на металопластикові (кошти надало ТОВ «Агро-Консалт АВ»);
 • Відремонтовано сцену (кошти надала Мізоцька селищна рада)
 • Частково замінена підлога в глядацькій залі клубу (кошти надала Мізоцька селищна рада);
 • Пофарбовані стіни, підлога та двері в приміщенні клубу (кошти надала Мізоцька селищна рада);
 • Передано Мізоцькою селищною радою письмові столи, тумбочки, сервант для облаштування клубного приміщення;
 • Відремонтовано сходи до будинку проведено вуличне освітлення(кошти надала Мізоцька селищна рада);
 • Проведено вуличне освітлення (кошти надала райдержадміністрація, районна рада, Мізоцька селищна рада);
 • Спільними зусиллями громади і селищної ради облаштовано автобусну зупинку.proekt-v-ozerko-6

До благоустрою села долучилися працівники ФАПу, ПП «Озерянка», магазину «Крамниця».

Великою несподіванкою на святі стало вручення керівником ТОВ «Агро-Консалт АВ» Волтерсом  Александером сертифікату на встановлення автобусної зупинки у напрямку Озерко – Мізоч.

Депутат районної ради Олександр Андріюк  вручив цінні подарунки ювілярам та старожилам села.

Всі матеріали для ремонту самого приміщення клубу надала Мізоцька селищна рада, а ми в свою чергу власними силами відродили заклад культури для якісної роботи. В чому мали змогу пересвідчитися люди, які прийшли на свято села та отримали насолоду від святкового дійства.

Спільними зусиллями громади, влади можна зробити багато корисних справ.

Щиро дякую нашим меценатам, які надали посильну допомогу у відродженні села.

Завідуюча клубом с. Озерко Шебуня Галина.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети