Озброєні чоловіки біля Здолбунівської міської ради спантеличили містян

Вся справа виявилася в навчання територіальної оборони. 29.01.2021 на базі Здолбунівського РТЦК та СП (колишній військомат)  проведено заняття в системі “Єдиного всеукраїнського стрілецького дня”.
На заняття з тактичної, вогневої та інженерної підготовки залучалися військовозобовязані організаційного ядра батальйону ТрО (територіальної оборони). Проведено агітаційні заходи щодо укладання контрактів для проходження служби у військовому резерві.
Фото Здолбунівського РТЦК та СП


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети