Отримання пільгових кредитів від державного банку

DSCN3676В четвер, 27 серпня, Здолбунівській районній адміністрації представник Ощадбанку Ярослав Бараболя представив концепцію можливостей отримання пільгових кредитів від державного банку. Зустріч була зумовлена появою документу «Про затвердження Порядку надання і погашення пільгових довгострокових державних кредитів індивідуальними сільськими забудовниками та визначення максимального розміру цього кредиту».

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА, запросив на зустріч усіх голів сільських та селищних рад району, щоб Ярослав Євгенович зрозуміло пояснив суть нововведення. Сільські голови активно цікавились інформацією, задаючи безліч питань, що стосуються особливостей надання пільгових кредитів від Ощадбанку, на які представник Ощадбанку не тільки відповів, але і надав брошури з повною інформацією щодо кредиту.

До того ж, державні банки пропонує ще одну можливість отримання кредитів. Людина, котрій призначили субсидію, може звернутися до Ощадбанку чи Укргазбанку і отримати 70 відсотків компенсації від держави на придбання котла, або матеріалів для утеплення. Це передбачено Постановою Уряду від 12 серпня 2015 року №614.
Загалом з моменту реалізації Державної програми на стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів на Рівненщині 543 сім’ї скористалися кредитами на загальну суму майже 10 мільйонів гривень. Разом з тим, паралельно з Державною програмою на Рівненщині з ініціативи голови облдержадміністрації ініціюють запровадження регіональної програми, відповідно до якої мешканцям області буде компенсуватись частина тіла кредиту на придбання енергозберігаючих котлів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети