Отримай свій візуалізований бюджет міста в суботу на площі Героїв Майдану

30 липня 2016 року, з 10.00 до 14.00, за адресою м.Здолбунів, площа Героїв Майдану, Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» запрошуює городян та ЗМІ на вуличну акцію «Впливай на бюджет свого міста!».

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців Здолбунова до  проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

 В ході здійснення акції буде проведено:

– інформування громадян з основних питань місцевих бюджетів та результатів першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики 17 українських міст (за методикою ПУД – публічність, участь, доброчесність). Всі зацікавлені містяни зможуть отримати буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів організації. У Здолбунові додатково буде можливість отримати візуалізований бюджет міста на 2016 рік.

– залучення громадян до участі в бюджетному процесі. Зокрема, жителі міст зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджетів міст 2017 року. Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів міст будуть збиратися за аналогічною формою в режимі он-лайн протягом 25 – 31 липня за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1w8bc7m_-RZk59WLF2dUpPF-AvwOWX-PBHVRs33ag4a8/edit.

або безпосередньо на здолбунівській формі:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBhsWB5xkUni5VbIVrAWf_Egjyp_wOFZZNKZUOBC3Cy_HODg/viewform

Всі зібрані таким чином пропозиції містян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до місцевої ради.

Організатори акції закликають долучитись до її проведення всіх активних жителів міста, представників громадських організацій та ЗМІ.

 

Акція «Впливай на бюджет свого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі  місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Більш детально про ініціативу на сайті партнерстваhttp://probudget.org.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети