Освітяни Здолбунівщини починають висловлювати свою позицію щодо подій на Євромайдані

bushaТільки що у мережі ФБ, на сторінці С.Кондрачука, зявилась заява працівників Бущанської загальноосвітньої школи. Ми передзвонили до директора школи, який підтвердив наведену у заяві інформацію.

ЗАЯВА

працівників Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Здолбунівської районної ради Рівненської області

з приводу кривавих подій у Києві 30 листопада 2013 року

Звістка про жорстоке побиття 30 листопада 2013 року учасників мирної маніфестації на підтримку європейської інтеграції України переповнила нас обуренням і гнівом.

Право кожного на вільне висловлення і обстоювання своїх переконань гарантовано Конституцією України, а курс на європейську інтеграцію підтримують майже 60 відсотків українських громадян. Відмовившись від підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, президент Віктор Янукович пішов проти волі українського народу і поставив під загрозу незалежність України. Пославши спецпідрозділи міліції проти безборонних юнаків і дівчат, чинна влада брутально розтоптала гарантовані Конституцією права і свободи громадян і цинічно продемонструвала методи свого теперішнього і майбутнього правління.

Верхівка, яка править в Україні з 2010 року, показала нарешті своє справжнє обличчя. Влада, яка калічить українських дітей, не має права називатись українською владою.  Влада, представлена Віктором Януковичем  і Партією регіонів, – це влада на службі в іноземних господарів, які мріють повернути Україну у своє імперське ярмо.

Ми хочемо бачити  Україну вільною і демократичною європейською країною, де ніхто не сміє зазіхати на права людини і нації. Ми підтримуємо вимогу Здолбунівської районної ради про відставку президента Віктора Януковича і чинного уряду з Миколою Азаровим на чолі, тому що внутрішня політика цього президента і цього уряду веде до занепаду української економіки, безправ’я і зубожіння громадян,  а їхній зовнішньополітичний курс має ознаки зради українського народу та Української держави.

Ми закликаємо всі трудові колективи закладів освіти Здолбунівського району підтримати цю нашу заяву.

Обговорено і схвалено на загальних зборах трудового колективу Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області.

03 грудня 2013 рокуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети