Острожчина кличе творчо відпочити

З 28 по 31 липня на теренах Острожчини в с. Новомалин відбуватиметься Молодіжний етнофестиваль “Новомалинська Любава”.

Програма фестивалю орієнтована на молодь, сім’ї з дітьми та дорослих і передбачає роботу наступних платформ: дитячо-юнацька – “Проектний табір”, сімейна освітньо-дозвілева – “Боброва сім’я” та загальна для всіх бажаючих – “Новомалинська Любава вітає Вас!”.

28-31 липня в програмі «Проектний табір» молодь дізнається більше про управління проектами, візьме участь в змаганнях зі спортивного туризму, мистецьких, етнографічних, екологічних майстер-класах та екстрим-квесті «Новомалинськй замок», відвідає Національний природний парк «Дермансько-Острозький» та проведе природоохоронну акцію, отримає змогу знайти фінансування на реалізацію власного проекту в своїй територіальній громаді.

28-31 липня – сімейна програма «Боброва сім´я» пропонує учасникам поглибити та урізноманітнити сімейний відпочинок, зокрема через призму творчості та ремесел у живописі, скульптурі, співах, танках, хороводах, оздоровчих заняттях на воді.

30 липня в програмі “Новомалинська Любава вітає Вас!” – ярмарок народних умільців, виступи музичних та танцювальних гуртів, презентація козацьких бойових мистецтв, тренінги та майстер-класи різної тематики, екскурсія екологічною стежкою національного парку «Дермансько-Острозький», вечірні тематичні ватри та інші заходи. Крім того, кожен зможе випробувати свою вправність з водних видів спорту (байдарки, катамарани), подолати смугу перешкод та порибалити.

Співорганізатори етнофестивалю: Острозька районна державна адміністрація, Острозька районна рада, Управління культури та туризму Рівненської ОДА, Новомалинська сільська рада, Національний природний парк «Дермансько-Острозький», Рівненська обласна молодіжна організація «Фонд молодіжних ініціатив «КРИЛА», Острозький міськрайонний молодіжний клуб «ЗдравБудь», Громадська організація «Ліга острозького самоврядування».

Контактні особи для уточнення інформації:

“Проектний табір” та “Новомалинська Любава вітає Вас!” – Юлія Лозюк (+380680276877) Оксана Головко (+380979612372, +380508724120);

“Боброва сім’я” – Олег Швець (+380980611547), Юрій Ткачук (+380679158837).

Робота з ЗМІ – Сніжана Власюк (+380936591208)

Наша група в Facebook https://www.facebook.com/groups/597794607049434/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети