. Останні слова перед затриманням нардепа Мосійчука були про...Здолбунів | Здолбунів City

Останні слова перед затриманням нардепа Мосійчука були про…Здолбунів

мосійчук і ковальчукСьогодні у парламенті трапилась незвичайна подія – були оприлюднені відео сюжети розмов народного депутата Ігоря Мосійчука із різними людьми, яким він обіцяв сприяння у вирішенні різних бізнесових питань. Після цього колеги-депутати дали згоду на арешт п.Мосійчука одразу у залі парламенту.
Примітно, що саме цей депутат був напередодні у Здолбунові де прийняв участь у відзначенні дня міста та заодно ознайомився із рядом проблемних питань і пообіцяв сприяти їх вирішенню. Однак події у парламенті внесли свої поправки…
Оскільки на день міста він прийшов разом із активістом Радикальної партії на Рівненщині Володимиром Ковальчуком, то звісно було цікаво почути реакцію самого Володимира на цю подію і вона не забарилась:
Ігор Мосійчук – це людина честі і людина слова! Якраз сьогодні у стінах парламенту вперше згадали про Здолбунів, і зробив це саме Ігор Мосійчук.
Сьогодні вранці до мене звернулися працівники Здолбунівської залізничної лікарні. Люди у розпачі розповідали, що їх звільняють і вони фактично опиняються на вулиці. Я зразу ж набрав свого побратима Ігоря Мосійчука і попросив допомогти. Натомість він відразу ж зателефонував міністру інфраструктури Пивоварському з вимогою щось робити з цією обурливою ситуацією. Ігор Мосійчук пообіцяв по обіді виступити в парламенті на захист лікарів Здолбунова. І своє слово він стримав, незважаючи на сфальшовану проти нього справу на арешт!
Тому дуже хотілося б, щоб громада міста Здолбунова усвідомила, хто приїжджав до нас на День міста, хто за нас у залі парламенту «глотку рвав», а хто «шиє» сфабриковані докази проти Ігоря! – так прокоментував ситуацію Володимир Ковальчук.коментар ковальчук
Прокоментував подію і голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, який теж звернув увагу саме на те, що Здолбунів таки прозвучав із трибуни ВРУ:
Сьогодні арештували Мосійчука, який у неділю був у нас в Здолбунові на Дні міста. Серед іншого, ми з Володимир Ковальчук просили у нього посприяти у вирішенні питання виплати заробітної плати працівникам Здолбунівської залізничної лікарні. Це те питання, яке ми в районі не в змозі вирішити самі, а численні звернення в Міністерства інфраструктури та охорони здоров”я, станом на сьогодні, результату не давали… За декілька годин до затримання Мосійчук таки виступив по нашій лікарні у Верховній раді…

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • ковбой

    В третий раз! бпп и им подобные должны сесть с конфискацией и очень на долго во главе пахана.

  • Іван

    А хто приїзджав у Здолбунів?Людина яка відчувала безкарність?В парламенті він глотку не рвав а от на людей рвав.Хоча я і не сумніваюсь що це замовлена але правдива акція в раді.Напевно Мосійчук мав бути далеко не першим а після Ківалова Кернеса азірова і тих ментів які вбивали хлопців на майдані але обов язково покараний! А ви молодий хлопче меньше довіряйте цим місцевим холопам з БПП ато і вас розведуть і ви спокійно без грошей поїдите до дому в Київ після 26 жовтня

  • Оля

    Це значно зменшить передвиборчий рейтинг кандидатів-радикалів, що дуже вигідно партійцям БПП, яким обов’язково треба отримати найбільше мандатів у райрадах, щоб вигідно для себе провести адміністративну реформу.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама