Останні рішення Здолбунівської міської ради

Схоже на те, що міський голова не тільки не захотів звітувати за попередній рік роботи, а й вирішив не звітувати і за каденцію вцілому. Та і сесії заключної із памятними фото і важливими рішеннями, схоже, теж не буде. Значить крайня сесія цього скликання вже відбулася і прийняті депутатами рішення і є останніми рішеннями цієї міської ради. Ще відбудеться 21 жовтня заключний виконком і громада буде очікувати нових власників кабінетів на В.Жука,1.

Як ми неодноразово писали, роздуті програми і невміння планувати обсяги можливих робіт, призводить до того, що міськихй голова має шанс для вибору, які позиції виконувати які ні і у якій черговості. Тому ВКОТРЕ не завершено Генеральний план міста, вкотре не зроблена схема теплопостачання міста, а це все створює передумови для хаотичного і підкилимного розподілу (чи принаймні бажання розподілити, які вдавалося “відбивати” лише уважністю депутатів) земельних ділянок “хто де яку знайшов” чи будівництв чи оренди площ, хоча для декого цілком підходящим для відмови є рішення ” у звязку із відсутністю Генплану міста”. Той самий хаос породжений і з автономним опаленням в місті, бо без схеми теплопостачання важко людям пояснити кому дають дозвіл, а кому ні і чому, а депутатам важко орієнтуватися для чого оновлювати техніку для КП, якщо немає затвердженої перспективи існування тієї чи іншої котельні тощо. Це була на нашу думку свідома політика нинішньої міської влади, яка готувала більшість проектів рішень у які не всі депутати і не у повній мірі могли чи хотіли вникнути.

Були, звісно, моменти які завдавали ударів по бюджету через аварійні ситуації, через пандемію та інші чинники, однак були і “любімчіки” бюджету, яким регулярно виділялися кошти попри відсутність результату чи незадовільну якість окремих робіт. Окремі обєкти бездонні за витратами як то міст чи міський стадіон, чи навіть вбиральні, ремонти яких виходять за межі 100 тисяч, водночас такі необхідні трактор для КП, подрібнювач щепи знову не придбані, заплановані ремонти деяких вулиць скасовані.

 Все детальніше ви зможете побачити у завантажених програмах, звертайте увагу на підписи колонок, там пише якою датою яке фінансування додавалося чи віднімалося. все то потрібно сумувати ч віднімати. Шукайте свої вулиці, обєкти і запивайте їх потихеньку водою, разом із цією каденцією міської влади та мером. Але там де було зроблено і зроблено добре то подякуйте своєму депутату, працівникам до того дотичних і голові ради, повірте подяк багато не буває!

Завантажити (DOC, 127KB)

Завантажити (DOC, 209KB)

Завантажити (DOC, 183KB)

Завантажити (DOC, 49KB)

Завантажити (DOC, 35KB)

Завантажити (DOC, 36KB)

Завантажити (DOC, 44KB)

Завантажити (DOC, 44KB)

Завантажити (DOCX, 14KB)

Завантажити (DOC, 45KB)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети