Особисті фінанси: від теорії до практики. Облігації доступні всім.

ВІДЕО:

Мої думки з приводу фінансового ринку та особистих фінансів у відео. Тут же залишу алгоритми дій та деякі коментарі.

  • Весь час, який є у людини, треба використовувати з користю. Якщо його вистачає лише щоб відновити сили значить треба відновити сили, якщо є можливість до саморозвитку то користуймося і цим. Навчання, нові навички, практика.
  • Навчання на курсі Фінансові ринки. Завдяки новій політиці щодо українців у світі, багато курсів, програм стали більш доступними нам. Тому курс Йельського універу є доступний до користування. Він зручний, платформа на якій він подається напевне одна із самих комфортних, а я їх багато бачив. Професор оригінальний)
  • Вчишся – практикуй. Тому виходимо на фінансовий ринок. Для цього обираємо брокера, який вам до вподоби, можливо, хто найшвидше виведе на ринок, або в кого найнижчі тарифи на обслуговування, або про кого найкращі відгуки, репутація. Обирайте за власними критеріями. Я обрав того, хто доступний повністю онлайн, підходить новачку.
  • Заповнив анкету, швидко отримав у відповідь заповнені документи на підпис.
  • Підписав документи і отримав відкритий рахунок. Поповнив рахунок з картки.
  • Обрав облігації внутрішньої державної позики, виплати за якими забезпечені державою. Час погашення за одними через місяць за іншими через рік.
  • Для порівняння зафіксував стан курсу валют, відсотки за депозитами, ставку НБУ для того, щоб наступного місяця проаналізувати портфель за декількома напрямками і приймати наступні рішення про інвестиції.
  • Експерти радять наступні напрямки для інвестування у цьому році

Це перший крок і на вітчизняному ринку, є ще інші ЦП, зарубіжні ринки, різні ризики, від середніх згідно статистики дослідження ринку до форсмажорних критичних як нині.

Нашій країні потрібно розвивати економіку, більше ніж ми самі для нас ніхто нічого не зробить. Не одна допомога не замінить власні знання, вміння і отримані результати. Результативних всім дій на фінансових ринках!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети