Особливості складових тарифу на воду пояснив міський голова

Нині діючий тариф був затверджений до війни, 9 лютого 2022 року, на засіданні виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, і складає:
– централізоване водопостачання – 18,30 грн/м3 з ПДВ;
– централізоване водовідведення – 27,90 грн/м3 з ПДВ;
Разом: 46,20 грн/м3
👉Розпочнемо з водопостачання. Щоб вода потрапила у вашу домівку – її потрібно підняти з немалої глибини із свердловин насосом, який працює на електроенергії.
Протягом 2021 року вартість електроенергії підвищувалась 15 раз (!) – з 2,8 до 5,3 грн/кВт.год. Звичайно, що це дало навантаження на тариф.
👉Тепер до водовідведення. Каналізаційні системи нашої громади не мають необхідного об’єму для утримання стоків, тому ми змушені користуватись послугами Рівненського обласного водоканалу із очищення стічних вод. Тобто, ми стічні води Здолбунівської громади направляємо до Квасива для очищення. Протягом 2021 року вартість очистки стічних вод збільшилась з 5,5 грн/м3 до 7,3 грн/м3. До слова, за 2021 рік через очисні споруди пропущено 721,2 тис. м3
❌Здолбунівська громада на сьогодні не має фінансової можливості побудувати власний комплекс очисних споруд, який коштує не одну сотню мільйонів гривень + подальше обслуговування.
🤝Тому, я надіюсь на розуміння ціноутворення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення у Здолбунівській громаді. І сподіваюся на доброчесність без фізики і хімії з лічильниками😉
Щиро дякую за своєчасну оплату комунальних послуг!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети