Основи медіа грамотності для працівників бібліотек району

тренінг2 Вересня в Здолбунівській районній бібліотеці відбувся тренінг для працівників бібліотек району «Основи медіа грамотності», який провела завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою Оксана Пальчевська.
У сучасному світі залежність людини від інформації надзвичайно велика. Отож сучасна людина повинна вміти відбирати інформацію, думати, критично оцінювати її, розпізнавати пропаганду, цензуру, робити на основі цього свої висновки, створювати власні медіа ресурси, бути активними громадянами своєї країни.
Учасники тренінгу дізналися що таке медіа грамотність, медіа ресурси, медіа маніпуляції, про властивості та джерела інформації.

На практичних заняттях вчилися аналізувати друковані тексти, відеоматеріали, фотографії, та робити висновки: який головний «меседж» даної інформації, для кого вона створена, якими методами і які цілі переслідує. Цікавим було практичне заняття, де учасники тренінгу розділившись на дві групи, створювали на основі одинакових фотографій власні репортажі – «позитивний» та «негативний».
Аналізуючи анкети, які заповнили учасники в кінці тренінгу можна сказати, що ті очікування, які вони озвучили на початку – в основному виконані. Всі визнали, що тренінг був корисним, зрозумілим та цікавим.

Проведення тренінгу стало можливим, завдяки участі Оксани Пальчевської, волонтера громадської організації ЗЕОН у тренерській програмі  “Центру Поділля-Соціум”«Методи тренінгової роботи з дорослими: основи медіаграмотності», що відбувся нещодавно у Вінниці.
тренінг
тренінгВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети