Основні тези здолбунівської влади та керівників медзакладів щодо ситуації в районі

У Здолбунові відбувся брифінг щодо епідемічної ситуації в районі.

Голова РДА розповів про готовність району до вірусної небезпеки, певною мірою до цього питання поверталися всі спікери.

Ось ключові цифри і дані:

З метою запобігання занесенню та поширенню на території Здолбунівського району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19, комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівська центральна районна лікарня» здійснено ряд заходів, а саме: медичний заклад переведений на ургентний режим роботи, припинено госпіталізацію планових хворих та припинені планові операції.

На базі інфекційного відділення Здолбунівської центральної районної лікарні розгорнуто 2 палати для лікування хворих на COVID-19, 2 бокси для проведення інтенсивної терапії з можливістю штучної вентиляції легень та кисневої підтримки, та 4 бокси для лікування хворих на коронавірус.

Наявні 8 апаратів штучної вентиляції легень, які придатні для надання невідкладної медичної допомоги.

Ургентна служба забезпечена лабораторною діагностикою, крім швидких тестів, також рентген діагностикою, консультативно-лікувальною допомогою реанімаційної служби та консультативною допомогою профільних лікарів закладу.

Засобами індивідуального захисту медичних працівників забезпечено: маски 6500 шт., костюми протичумні 19 шт., рукавички подовжені 100 пар, ізоляційні халати 10 шт., респіратори 1591 шт. Наявні дезінфікуючі засоби.

Також, укладено договори щодо придбання засобів індивідуального захисту на загальну суму 38 000 грн.

Розроблено методику та стандарти госпіталізації хворих з підозрою на COVID -19 .

Директор КНП Здолбунівської ЦРЛ повідомив про готовність 6 палат 2 з яких реанімаційні для прийому хворих, а також запевнив, що весь персонал постійно проходить навчання щодо того, як діяти під час виникнення ситуацій із великою кількістю хворих.

Керівник КНП О.Сумко повідомив, що мають інформацію про прибулих з-за кордону, інформування їх про самоізоляцію та відповідальність за дотримання умов карантину.

Запитання щодо збору благодійних коштів і забезпеченості лікарні необхідним.

Відповідав директор ЦРЛ п.Лепеха. «Буду вдячний кожному мешканцю за допомогу, але не створюйте ажіотаж і нехороші відгуки. Просто будемо вдячні людям, які відгукнулися по цьому поводу».

Голова РДА Л.Власюк повідомив, що є відкритий рахунок, але деталі якось швидко прозвучали.

Голова райради О.Дацюк сам повернувся до теми фінансування. «Кошти в нас є, не всі засоби які потрібні можна придбати, ось де проблема». Каже, добре, що люди об’єднуються в питанні допомоги лікарням, лікарям. Наголосив на необхідності ізоляції. Від кожного в помешканнях, до ізоляції в межах кордонів країни. Повторилася інформація про рахунок, стало зрозуміло, що рахунок відкрито у Здолбунівський ЦРЛ. Реквізити не озвучили. Чекаємо найближчим часом.

Сесія питаннь-відповідей від здолбунівчан. Хороша практика. З часів попередньої районної влади – вперше влада відповідає публічно на запитання здолбунівчан.

На сторінці і у групі ФБ велася пряма трансляція брифінгу. Позитивно оцінюємо сам ФАКТ БРИФІНГУ І ЗАКЛИКАЄМО ДО РЕГУЛЯРНОГО І ПУБЛІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ В Т.Ч І У ТАКИЙ СПОСІБ І НЕ ЛИШЕ НА ЦЮ ТЕМУ.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети