Основні показники бюджета Здолбунова 2018

Завантажити (TIFF, 745KB)

У рамках акції «Знай, як впливати на свій бюджет» активісти НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» спільно з громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» розповсюдили серед громадян Здолбунова інформаційні буклети про державний та місцевий бюджети.

Основна мета акції – дати небайдужим мешканцям міста потрібну інформацію про державний та місцевий бюджет аби на формування та прийняття бюджету зміг впливати кожен бажаючий.

Результати акції «Знай як впливати на свій бюджет» показали, що далеко не всі дорослі і освічені в своїй сфері люди правильно розуміють поняття «бюджет». Безумовним плюсом є те, що громада цікавиться і готова до нових знань та співпраці.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети