Оргкомітет вирішив залишити лише патріотичні і спортивні заходи до дня молоді у Здолбунові

день молоді у ЗдолбуновіІ не святкувати, а відзначати день молоді і день Конституції у Здолбунові 29 червня. Тому із попередньої програми були вилучені всі культурно-розважальні заходи, а залишились краєзнавчі, спортивно-туристичні, патріотичні. 

Члени оргкомітету, до якого вдруге поспіль були запрошені і декілька громадських організацій району, жваво обговорювали програму і заходи, проте часто самі ж собі суперечили. Хоча атмосфера панувала товариська.

Пропозиція: давайте обмежимо продаж спиртних і пива.

Давайте. А як? Заборонити продаж спиртного у виносній торгівлі і мати за спиною два кафе, які його продають і будуть продавати. Ну тоді просто рекомендувати. Не дієво.

Пропозиція: давайте повісимо оголошення що розпивати спиртне на пляжі не можна.

А хто відміняв Закон про заборону вживання в публічних місцях, цієї підстави для наведення порядку мало?оргкомітет

Пропозиція яка звучала минулого разу про публічне обговорення на здолбунівських сайтах кандидатур, які будуть рекомендовані для нагородження Почесними грамотами РДА успішно провалилась. Причина: в колективах заявили, що кандидатури вже обговорили, то чого їх ще обговорювати. Кулуарність перемогла? А пропозиція ЗЕОНа була такою, щоб нарешті почути зі сцени прізвища тих, кого сама громада обрала шляхом опитування і які відомі протягом року як активні організатори і учасники молодіжних заходів, акцій тощо.

В результаті компромісне рішення все таки було прийняте і виглядає так: програма відзначення скорочена і триватиме всього три години, до закладів торгівлі та відвідувачів звернутись із закликом одним обмежити продаж алкоголю в цей день, іншим утриматись від його споживання в громадських місцях, тим самим підтримати патріотичну спрямованість заходів! Під час урочистостей буде працювати намет де проводитиметься збір коштів на потреби здолбунівських мобілізованих, в першу чергу на бронежилети. Працюватимуть дитячі атракціони.

ЗЕОН, разом із НГО Екстрім та відділом молоді та спорту Здолбунівської РДА готуватиме і проводитиме КВЕСТ. Тому всі бажаючі вже можуть готувати свої команди по 5 чоловік і готуватись до старту 29 червня. Попередні заявки можна надсилати координатору Квесту від ЗЕОНу Миколі Мокрику.

П.С ті ж хто запропонував саме не СВЯТКУВАТИ ці дні, а відзначати, у себе на сайті про це забули одразу ж у заголовку :).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети