ОПОРА запрошує послухати про новий проекту Здолбунові

Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА»

Проект «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом»

Метою проекту є підвищення рівня комунікації між владою та громадою міст Вараш, Дубно та Здолбунів, а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.

Завдання проекту

В рамках проекту будуть виконані наступні завдання:

  1. Проведення моніторингу участі громадськості під час формування місцевої політики міст Вараш, Дубно та Здолбунів.
  2. Покращення навичок комунікації посадовців органів влади, депутатів та активних мешканців міст Вараш, Дубно, Здолбунів.
  3. Проведення інформаційної кампанії щодо можливих механізмів участі громадян в управлінні містом та спільного вирішення актуальних проблем розвитку міста Вараш, Дубно та Здолбунів.

Завтра, 09.11 о 12.00 в залі засідань колегії по вул.Грушевського, 14 відбудеться перша зустріч в рамках проекту. Запрошуються депутати міської, районної, обласної рад (живуть, працюють у Здолбунові), спеціалісти відділів комунікацій органів влади Здолбунова, активні громадяни, які хочуть більше знати про можливості впливу на владу, комунікації. Тривалість заходу 1 година.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети