Операція «Геть брудні руки від Здолбунова» знову закінчилася затриманням спамера

Вечір знову приніс черговий вилов порушників правил благоустрою міста. Близько 17 години 29.10 в районі ринку «Катеринівський» була помічена пара молодих жіночок, які, прогулюючись, почали клеїти знайоме до болю зелене папіряччя на дошці оголошень супермаркету, ринку, згодом перейщовши (одна із них) на підручні засоби: стовпи, труби, газові та електричні короби. Встигли забруднити ділянку від ринку до перехрестя вул.Шевченка й Шкільної. Там їх і застали дільничні інспектори Здолбунівського райвідділу, які швидко прибули на виклик керівника ЗЕОНу.spamersha_vikna (2)

Ситуація зовсім не засмутила дівчат, одна із яких просто прогулювалась разом із подружкою. Вони хвилювались не за ймовірне покарання, а за те, куди подіти велосипед, який був з ними, і чи підвезуть їх з райвідділу на міліцейській машині додому. Склалось таке враження, що або до такого розвитку подій жіночки були готові, або не вперше проходять подібну процедуру.

spamersha_vikna (3)

Рекламували на цей раз не готівку  і кредит на придбання кози, а вікна –двері місцевої фірми, офіс якої знаходиться у приміщенні колишнього будинку побуту.

spamersha_vikna (4)

Можемо передбачити, що до замовника розклейки цієї реклами правоохоронці не завітали, так як і не завітали до розклейників реклами нового скло пункту в Здолбунові, незважаючи на те, що й по вул.Зеленій є теж дільничний інспектор і, судячи з інформації здолбунівської міліції, – це Квікал Олександр. Дуже хочемо помилитись і чекаємо інформації від правоохоронців про результативні дії щодо цього та подібного питань, а не лише констатації існування проблеми, хоча, зважаючи на щоденні повідомлення з інформацією про криміногенну ситуацію в районі, розуміємо, що роботи у міліції, ой,  як вистачає.

spamersha_vikna (6) spamersha_vikna (7) spamersha_vikna (8)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети