Опалювальний сезон закінчується

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я міського голови
від 01 квітня 2016 року
На виконання розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 31.03.2016 року № 147 «Про закінчення опалювального сезону», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря:
1.Рекомендувати підприємствам, установам і організаціям міста Здолбунів закінчити опалювальний сезон 2015-2016 років 04 квітня 2016 року.
2. КП «Здолбунівкомуненергія» Шавронській В.А. забезпечити до початку опалювального сезону 2016-2017 років погашення заборгованості за спожитий природний газ, вжити дієвих заходів для погашення заборгованості населення м.Здолбунів за спожиту теплову енергію.
3.Опалювальний сезон для населення в індивідуальному житловому секторі закінчити з 15 квітня 2016 року.
4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 12.10.2015 р. № 148-р «Про початок опалювального сезону 2015-2016 року».
5.Контроль за виконанням даного розпорядження по на заступника  міського голови Кондратюка В.В.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети