Опалювальний сезон у Здолбунові не розпочнеться раніше 1 листопада

442Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», на виконання Постанови Кабінету міністрів України від 09.07.2014 року №296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014-15 року», керуючись статтями 30.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Украні”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Рекомендувати комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» розпочати опалювальний сезон 2014-2015 року з 1 листопада 2014 року для населення, проживаючого на території міста Здолбунів.
2. Теплопостачання лікувальних закладів, будинку-інтернату для престарілих дозволити з 15 жовтня 2014 року.
3. Пуск тепла споживачам здійснювати після пред”явлення ними актів готовності до прийняття тепла і ліквідації заборгованості за спожиту теплову енергію.
4. Власникам об”єктів – теплоспоживачів встановити цілодобовий контроль за температурою зовнішнього повітря, оперативно вживати заходів до недопущення розморожування систем централізованого теплопостачання.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на інженера по будівництву міської ради Якубчика О.П.

Не визначеність із початком опалювального періоду, окрім прохолодних квартир несе в собі ще і незручності для тих, хто збирається оформлювати субсидії. Прийдеться додатково брати довідки про доходи за жовтень.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети