Оновлені правила благоустрою Здолбунова та дії мешканців в разі їх порушення

Протягом часу з дня опублікування на ЗС Правил благоустрою міста Здолбунів минув час, до них вносилися зміни, тому друкуємо їх актуалізований варіант, розбираємо приклади порушень та куди звертатися в разі їх виявлення.

Правила благоустрою:

Завантажити (DOC, 63KB)

Приклади:

  1. Громадянин висадив вишеньку за межами своєї ділянки, там де мав би бути тротуар. Це порушення п. 6.2 Правил: Забороняється Самовільно, без дозволу власника (землекористувача, в даному випадку це власність всієї територіальної громади міста в особі міської ради),огороджувати територію, висаджувати дерева, кущі, влаштовувати газони та городи, якщо таке не передбачалося проектом благоустрою і суперечить будівельним нормам і правилам. Тому цю вишеньку не лише можуть знести екскаватором під час облаштування дороги чи тротуару, а й накласти на вас штраф.
  2. Громадянин наклеїв оголошення на дереві, стовпі в місті. Це порушення п. 6.9: Забороняється Наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плаката, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях.
  3. Громадянин щоночі паркує своє авто біля багатоповерхового будинку. В разі надзвичайної ситуації ні швидка ні пожежна проїхати не можуть. Це порушення п.6.15 Забороняється: Залишати автотранспортні засоби, механізми на внутрішньо-квартальних проїздах абопереобладнувати їх, що заважає проїзду спеціальних машин швидкої допомоги, пожежних, прибиральної та аварійної техніки, а також влаштовувати постійні стоянки службового, приватного, вантажного і пасажирського транспорту на прибудинкових територіях, прилеглих територіях до гаражів, автостоянок тощо.
  4. Громадянин спалює листя, бадилля на своєму городі. Це порушення п.6.16 Забороняється Розпалювати багаття, спалювати сміття, листя, гілки та відходи виробництва тощо.
  5. Громадянка витрушує одяг з балкону будівлі. Це порушення п.6.22 Забороняється Витрушувати: одяг, білизну, ковдри тощо, виливати рідину, кидати предмети збалконів, лоджій, вікон та сходів будників.

Ви не знали? Не знали і не здогадувалися. І щоб дотриматися всіх цих правил благоустрою нам треба або перештрафувати одне одного або заново народитися. Бо правила ХОРОШІ, а люди такі як є.

Але, в разі якщо є такі люди, які хочуть щоб УСЮДИ було за правилами, а нетільки “Аби мені не смерділо”, то порядок дій дуже простий: а)зняти порушення на засіб фото, відео фіксації б)повідомити міську раду тел.22131, нехай згнають що в місті порушують їми прийняті правила, заодно і самі подумають, перш ніж порушувати в)звернутися до поліції 102 і записати розмову, вони зобовязані реагувати, бо це порушення правил благоустрою, виїхати на місце і скласти адмінпротокол, який буде передано за місцем проживання порушника, т.то тій же міській раді, яка на своєму засіданні адмінкомісії визначить ступінь порушення і покарання (штраф, попередження).

Якщо ВСІ так будуть діяти і заодно ЗА СОБОЮ слідкувати, то діло буде, а якщо вийти на балкон з цигаркою в зубах, потрусити на голови іншим і подзвонити в аоліцію бо диму щось багато з поля йде, то це по іншому називається:)

Будьмо взаємоввічливі і все в нас буде добре.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети