Онлайн навчання від Прометеус

З необхідністю шукати роботу зустрічається кожна працездатна людина. Шукають роботу не лише молоді люди, які щойно закінчили навчання у вищих навчальних закладах, але й дорослі, які по тих чи інших причинах втратили роботу, або хочуть змінити своє теперішнє робоче місце на більш перспективне. Кар’єра в умовах ринку праці – це  успішний  «продаж»  своїх умінь та інтелекту, тому у інтересах кожної людини зробити це вдало.

15 жовтня в Україні стартував громадський проект масових онлайн-курсів (MOOC). На сьогодні проект «Prometheus» пропонує кілька десятків курсів від викладачів Київського національного університету Шевченка, Київського політехнічного інституту та Києво-Могилянської академії. Ресурс надає вільний і безкоштовний доступ до навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку тощо. Мета проекту – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).

Як це працює?

         Відеолекції: дивіться відеолекції найкращих викладачів провідних університетів України.

         Інтерактивні тести: перевірте набуті знання за допомогою різноманітних інтерактивних завдань.

         Форум: обговорюйте питання, що Вас цікавлять, з іншими студентами та викладачами на форумі.

         Сертифікат: успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення!

Переваги онлайн-навчання:

         Будь-коли: навчайтесь у зручний для Вас час. Відеолекції, тести та форум доступні цілодобово.

         Будь-який пристрій: навчайтесь на комп’ютері, планшеті чи телефоні: сайт підлаштується під Ваш пристрій.

         Будь-де: проходьте курси, не виходячи із дому чи в дорозі. Все, що Вам знадобиться – доступ до інтернету.

         Будь-хто: курси абсолютно безкоштовні – захмарні ціни більше ніколи не стануть на заваді найкращій освіті.

         Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

         За час існування проекту безробітні, зареєстровані у Здолбунівському районному центрі зайнятості, активно долучилися до навчання, більше тридцяти осіб взяли участь у навчанні, три особи вже отримали сертифікати.

         Олена Володимирівна, яка успішно закінчила курс «Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом», зазначає:

– Перевагою онлайн-курсів я вважаю можливість переглядати лекції, адже вони записані у відео-форматі. А ще цікаво через якийсь час дивитися, як ти відповідав на запитання викладача – можливо з висоти вже отриманих знань через час ти б уже відповів інакше на те саме запитання. Особливо в Prometheus хочеться відзначити якість записаних уроків, рівень викладачів, особистий кабінет з домашніми та тестовими завданнями.

А Максим Вікторович (закінчив курс «Підприємництво. Власна справа в Україні”) зазначив, що безперечним плюсом платформи є актуальність добірки пропонованих курсів.

Отже, знаходить той, хто шукає. Повірте у власні сили і можливості, не бійтеся труднощів, сміливо долайте усі перешкоди для здійснення мрії свого життя – і все вийде !

Здолбунівський ЦЗ

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети