Он-лайн марафон в підтримку дитячого здоров’я та краси

Рух Flying Bag запрошує Вас взяти участь в організації Міжнародного Дня Рюкзака, який вперше пройде 15 жовтня.

Ви можете стати партнером, Амбасадорем, спонсором, волонтером, модератором онлайн зустрічі. Ви можете бути відомою людиною серед своєї аудиторії і підтримати нас рекламою в середовищі своїх фанів і підписників.

Мета. Привернути увагу всіх країн і територій до теми звільнення дитячих плечей від тягарів: шкільний рюкзак не повинен перевищувати 10-15% від ваги школяра.

Одним із заходів буде проведення онлайн-марафону 15 жовтня.

15 жовтня з 8.00 до 23.00 відбудеться онлайн-марафон на You Tube каналі Flying Bag. Протягом дня його можна буде дивитися онлайн. Запис марафону залишиться у вільному доступі в Інтернеті.

 Очікувані учасники: представники шкіл з країн і територій. Згідно з інформацією з різних джерел, якщо скласти всі країни і території разом, то їх буде близько 300. Тому очікувана кількість шкіл-учасниць: більше 300.

Плановане місце для адміністрування онлайн-марафону: Google Campus, Warszawa.

Загальне керівництво – Кіра Сухобойченко, 12 років, учениця середньої школи Варшави, засновниця міжнародного руху Flying Bag.

Відповідальний за організацію відео-онлайн трансляції – Сергій Сухобойченко, батько Кіри Сухобойченко, тренер по роботі в Google Hangouts.

Адміністратори онлайн трансляції:

  • 35 координаторів марафону забезпечують проведення марафону з Google Campus, Warszawa: технічний персонал, контент-менеджери, ведучі та ін.
  • 50 осіб з різних країн, підготовлених вести відео-онлайн трансляції в програмі Google Hangouts, допомагають школам підключатися до марафону.
  • 600 (шість сотень) волонтерів, по два в кожній школі, підключаються до марафону і виводяться онлайн за підтримки адміністраторів марафону.

Таким чином, в організації процесу підключення буде задіяно не менше 685 осіб. До участі в онлайн-марафоні будуть запрошені відомі люди.

17 вересня на мапі на інтернет-сторінці будуть вказані школи, які візьмуть участь в Міжнародному Дні Рюкзака та онлайн-марафоні.

Як підключитися до онлайн-марафону:

За посиланням, яка буде надсилатися учасникам онлайн-марафону. За кожною школою-учасницею буде закріплений волонтер від Flying Bag, який має досвід роботи в Google Hangouts.

Що потрібно зробити при підключенні до онлайн-марафону.

При підключенні до онлайн-марафону учасник показує рюкзак і ще щось з числа шкільного приладдя та каже своєю мовою “привіт всім школярам світу”.

Хто може брати участь в русі Flying Bag.

Будь-яка школа, кожен бажаючий учень, об’єднання вчителів і всі бажаючі

З чого почати?

Додатися у групу https://www.facebook.com/groups/FlyingBag/

Написати листа на адресу info@flyingbag.world або адміну на сторінку у ФБ https://www.facebook.com/flyingbag.org/

Генеральний патронат: омбудсмен по правам дітей у Польщі Марек Михалак

Вже підтримують:

Стратегічний партнер: Meest Polska www.meestpolska.pl

Медіа патронат: http://in-poland.com/

Здолбунів CITY: http://zdolbunivcity.net/ 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети