Олімпійський день у Здолбунові

олімпійський день у здолбунові (22)1 червня цього року свято Дня захисту дітей та Всеукраїнського  Олімпійського Дня зібрало всіх, хто любить спорт, на стадіоні «Локомотив» – понад 150 дітей, батьків, учителів, спортсменів, уболівальників. «Веселі старти» для молодших школярів, змагання з легкої атлетики дітей у різних вікових категоріях та змагання з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н.  випробовували юних спортсменів на швидкість, вправність,  розвивали витривалість, командний дух, взаємопідтримку.

Участь у змаганнях взяли учні міських шкіл, футбольна команда П’ятигірської ЗОШ.  Позитивні враження дітей та батьків, нагороди  переможців (медалі, грамоти, призи), дипломи для всіх учасників про участь у змаганнях – неповний перелік результатів спортивного дня.результати футбол олімпійський день

У змаганнях з міні-футболу перемогу вибороли юнаки загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1, друге місце у здолбунівської гімназії і бронзовими призерами стали учні Пятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. У змаганнях «Веселі старти» спритнішими виявились учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4, друге місце за командою загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та третіми стали дітлахи Здолбунівської гімназії.олімпійський день у здолбунові (18)

У легкоатлетичних змаганнях у загальнокомандному заліку перемогу святкували учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, срібним призером стала Здолбунівська гімназія та третє місце загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6.олімпійський день у здолбунові (23)

Організаторами цих заходів стали  відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації, МГО  Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунова  та відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації за підтримки Здолбунівської міської ради.

Дякуємо дітям та батькам, вчителям, спортсменам і всім, хто долучився до такого активного відпочинку.

олімпійський день у здолбунові (2)

“Курчатка” ЗОШ№1 із вчителькою прямують на місце веселих естафетолімпійський день у здолбунові (1)

Як правильно долати дистанцію показували спортінструктори, керівник НГО та начальник відділу молоді і спорту Здолбунівської РДАолімпійський день у здолбунові (3) олімпійський день у здолбунові (4) олімпійський день у здолбунові (9)

Команда гімназії уважно спостерігає за виступами конкурентів :)олімпійський день у здолбунові (7) олімпійський день у здолбунові (15) олімпійський день у здолбунові (14) олімпійський день у здолбунові (13) олімпійський день у здолбунові (6)олімпійський день у здолбунові (11)

Представники громадської організації готують буклети всім учасникам змаганьолімпійський день у здолбунові (16)

Уболівати за свої діток прийшли батьки, рідні, близькіолімпійський день у здолбунові (12)

Ми – другі, зрозумів, другі!! А треба було швидше бігати!! :)олімпійський день у здолбунові (5) олімпійський день у здолбунові (8) олімпійський день у здолбунові (21) олімпійський день у здолбунові (20) олімпійський день у здолбунові (19)олімпійський день у здолбунові (10)

Міліметражолімпійський день у здолбунові (17)Ця солодка команда: “Кульки можна взяти собі” :)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети