. Ольга Ферар розпитувала Савіка Шустера про гроші і кандидатів на участь у програмі | Здолбунів City

Ольга Ферар розпитувала Савіка Шустера про гроші і кандидатів на участь у програмі

ферар на ефіріУнікальна можливість випала журналісту Здолбунів CITY Ользі Ферар прийняти участь у прямому ефірі відомого ток-шоу Савіка Шустера. Переглянути передачу у запису  можна тут:

Але це був лише початок, Ользі випала нагода задати питання ведучому ток-шоу і вона обрала дуже гостре питання чи навіть два:

Свої враження від дводенного перебування в атмосфері підготовки і проведення ток-шоу найкраще передасть сам автор і Ольга вже готує свій репортаж.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Андрей Кронц

  Цим своїм “гострим питанням” Ольга видала секрет, як, напевне, фінансується ЗС… Савік був у шоці, що таке можна вигадати.. Мені було соромно за рідне місто

  • Ольга Ферар

   Савік в шоці не був. Бо це питання цікавить багато кого і як доказ воно в топі питань на Шустер лайф. Як можна порівнювати сайт і шоу з відомими політиками над яким працюють більше сотні людей в обладнаній студії. Шоу на якому політики влаштовують спектаклі, щоб пропіаритись. Соромно що вам не зрозуміла різниця. В наш час сайт може мати будь хто.

   • Марія

    Мені стидно , такі продажні ,,тупі вівці” як Ольга Ферар
    журналісти нашоії країни. Саакашвілі -поважна людина,ти продажна.Гроші відробила купи нові окуляри,може тоді будеш хоть чимось похожа на людину.

 • Марина

  ..НАПЕВНО НІКОГО НЕЦІКАВИТЬ В М. ЗДОЛБУНІВ.ЯК ФІНАНСУЄТЬСЯ “ШУСТЕР ЛАЙФ”

 • Андрей Кронц

  головне аби місто не позорили..

 • Андрей Кронц

  сайт і справді можна мати кожному.. гірше коли люди не на своєму місці

  • Ольга Ферар

   Я помітила у вас необгрунтовану особисту неприязнь. Можемо поспілкуватись в лс.

 • Disqus

  Савику был задан очень каверзный вопрос, не всякий журналист введет матерого Савика в ступор что бы он заикался несколько минут думая в голове что сказать, это круто и понятно только профи журналистам и аналитикам ну и Савику то же. Финансирование программы никто не откроет в точности, но хотя бы намеки Савика позволяют делать умозаключения о непредвзятости программы к тем или иным политикам а нам известно что Савик не занимает никогда чью либо сторону. Похоже не работает принцып кто платит того и хвалят раз дело обстоит так что Савик не продается другим каналам. Вы думаете что его не может “купить” Коломойский? или Порошенко для воспевания хвалебных од. Скорее всего не могут. Передача и Савик в частности не дают больше слов выборочно а значит независимы что в наше время редко и поэтому мега популярно. Пиар политиков понятно что то стоит, могут вносить какие то пожертвования но кто признается. Сейчас когда канал не раскручен и рекламы нет, трудно сказать за что и кем финансируется канал, хотя Савик не беден. Дело тонкое и вопрос не для дураков но очень интересен и важен в принципе для понимания многих вещей спецами аналитиками. Мне кажется что Савику можно доверять на данном этапе но он конечно хитрый жук, мог не всё сказать так как застан врасплох. Высший пилотаж журналистики у некоторых молодых девушек.

 • Здолбунівчанка

  За браком вільного часу на соц мережі, пробачте, приділила лише 10 хвилин вибірковому перегляду доданих до матеріалу відео. Надзвичайно рада за Олю і за команду ЗС! Це неймовірний крок вперед, вітаю Вас і бажаю подальшого розвитку та успіху! Питання цікаве! Кожне питання цікаве в першу чергу тому хто його озвучує.Справді в топі!!! https://www.facebook.com/shusterlive Тим більше, вже задавалось і було проігнороване паном Шустером http://www.ukrop-ua.net/publications/show-biz/981-shustriy-live-hto-fnansuye-savka-shustera.html Лише як людина, що має відмінну дикцію :))))) і твоя хороша знайома :))))) дозволю собі трошки критики! Олю, вчися, розвивайся, працюй над собою. Досвід участі в даній програмі, впевнена, буде дуже корисним для тебе, ти побачила високий рівень журналістики і сподіваюсь зробила корисні висновки для себе.

  P.S: Здається, із Савіком Шустером все нормально. Це його манера мовлення на протязі усієї програми.

 • Здолбунівсіті

  коментар Марія видалено за порушення правил коментування

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама