Олександр Корнійчук з робочою поїздкою побував на Здолбунівщині

13 квітня у рамках робочого візиту голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук відвідав обласний комунальний заклад «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів». Разом із депутатами обласної ради Віталієм Ундіром та Владиславом Сухляком голова ради ознайомився із роботою закладу та проінспектував діяльність будинку-інтернату.
Олександр Корнійчук з робочою поїздкою побував на Здолбунівщині
Основне завданням закладу – забезпечення підопічних людей медичною і консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням та організація культурно-масового побуту, – зазначає директор будинку-інтернату Юрій Висоцький. – Окрім того на базі закладу діють кабінети фізіотерапії, міжконфесійна каплиця, є і власний гурток культурно-масової роботи. Колектив закладу наразі піклується про сто дев’яносто підопічних, проте готовий прийняти ще три десятки людей.
Олександр Корнійчук, Віталій Ундір та Владислав Сухляк також побували і у підсобному господарстві закладу та поспілкувалися із місцевими мешканцями. Голова обласної ради ознайомився із основними проблемами закладу, зокрема необхідністю модернізації системи вентиляції столової та переходом від централізованого до власного опалення.
– У світлі проведення адміністративних реформ та процесу децентралізації влади, гадаю, що обласній раді та депутатському корпусу варто приділяти більше уваги нашим комунальним закладам, – зазначає Олександр Корнійчук, – Що стосується саме цього інтернату – необхідно зосередитися на використанні альтернативних видів палива в зимовий період та забезпеченні гідного побуту і рівня обслуговування для підопічних закладу.
Олександр Корнійчук з робочою поїздкою побував на Здолбунівщині

Олександр Корнійчук з робочою поїздкою побував на Здолбунівщині
Прес-служба Рівненської обласної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети