. Олег Тищенко збирав артефакти для музею під стінами виконавчої служби? | Здолбунів City

Олег Тищенко збирав артефакти для музею під стінами виконавчої служби?

тищенко на пікетіСьогодні під міською виконавчою службою у м.Рівне на вулиці Замковій зібралися активісти Правого Сектору, депутати Рівненської міськради,  учасники кредитного майдану та родина Реутів, яку минулого тижня виконавча служба виселила із будинку Олега Червонюка на вулиці Фабричній, 18 у обласному центрі.

Претензії до виконавчої служби були одні — що вони виселяють людей взимку, не зважають на те, що у приміщеннях прописані неповнолітні, забирають речі, змінюють замки, а потім продають будинки та квартири за безцінь.

Серед протестуючих був і голова здолбунівських «правосеків» Олег Тищенко, який віднедавна став директором Здолбунівського краєзнавчого музею, а відповідно і зарплату отримуватиме з бюджету за корисні справи зроблені у робочий час. Чи входить у повноваження директора музею встановлення ялинки із шинами біля адміністрації, пікетування виконавчої служби у Рівному, відвідання «сходняка», як сам висловився п.Олег за участю голів РДА і райради, краще всього відповісти може, без п’яти хвилин у відставці, голова Здолбунівської РДА Олександр Бухало, який мав підписувати контракт із директором музею.

Революція, війна в країні, а значить робота роботою, зарплата зарплатою, політика політикою, чи як?

Творча натура вимагає широти польоту, а от тільки чому відтепер за наші бюджетні кошти…

Серед активних учасників акції був помічений і здолбунівський підприємець Любомир Кінах (другий ліворуч)

кінах з правим сектором

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Читач

  Гадаю, що при такому підході до свого “верховенства” в суспільстві, коли одні працюють, а інші, вимагаючи, отримують зарплатню, ми ще довго будемо “трейтім світом”! Так, держава починається з революцій, але відбувається – від особистого внеску (роботи) кожного! Не маю нічого проти самої акції – захист скривджених справа хороша, проте – політика політикою, робота роботою (Здолбунівсіті)! Читаємо Біблію,… одні в чужому оці смітину бачать, а інші в своєму,,,,,!!!

  • Здолбунівсіті

   Журналістам важко застосовувати всю Біблію у розумінні більшості вірян. Ми покликані бачити і колоди і смітинки це і є наша робота, наш внесок у створення іншого суспільства.

   • Видра

    Ніколи не думала, що оРЛИ харчуються зі смітників…аааа, це ваша робота…

    • Здолбунівсіті

     Гарний афоризм але ні до директора музею ні до правосеків чи виконавчої служби його застосувати не можна. А про інших у матеріалі мови не йшлось.

     • Видра

      …написала чисто про гордого птаха оРЛА…захоплююся його “внеском у створеннi іншого суспільства”…

     • Здолбунівсіті

      Тут полюбляють частенько про гордого птаха писати де треба і не треба він бо клює добре. Не по темі коменти будуть видалятись…

     • Видра

      Клює вiн чомусь одних i тих же…Та i не клює…це голосно сказано…))))) Пiвник… добре проплачують?)))) Видаляйте!!!

     • Здолбунівсіті

      Немає вже куди грошей складати від замовників і коментаторів-зоологів.

   • Читач

    Будь ласка, уважніше до коментів! В речені є розділові знаки! Здолбунівсіті тут згадується тому щр є цитування. А про Біблію, то це стосовно “героїв” замітки. Хоча, її мудрість кожному з нас не завадить!

    • Здолбунівсіті

     Дякуємо за поправку.

 • Правдолюб

  На акції ходить ,а музей поприбирати- ручки замаже,добре ,що є хороші люди яки безкоштовно поприбирають .Директор має керувати???

 • Нерсесянц

  Навіть за відсутності фінансування для початку можна було б посклити вікна у музеї. Та ні, наш директор особистість творча, він “історію” творить… І ще один вічний революціонер Кінах за правду бореться, ніби сам ніколи у нікого нічого не відбирав…

 • я.

  Ви думаєте там дійсно буде музей? ха! чомусь здається що ця хатинка просто комусь впала в око. а пану Кінаху все малоооооо.

  • Здолбунівсіті

   Ну це не проста “хатинка”. Приміщення не належить місцевим органам влади тому “сплавити” його легко під приватну хатинку не вдасться. Крім того офіційно на папері музей створений, директор призначений. Тому має щось там робитись і у приміщенні, хоча фінансування будь-яких робіт в музеї проблематичне.

 • Ольга Ферар

  А підписаний контракт з директором? Якщо ні то в чому біда? Хай собі захищає рівнян. А якщо так то всеодно там та година погоди не зробить, чи він сидить в тому музеї взагалі? Може він поки організовує в голові плани роботи музею. І весь час стояв за виселених і думав про музей..
  Ну подобається людині значимість той добре. Хіба мені від того що він там постояв гірше- а тим виселеним той може користь є. Все ж багато хто з нас може з роботи десь відлучатись по справам які нам іноді здаються на мить значущими. Все ж цей матеріал можна і розглянути з зовсім іншого боку. Краще б він був взагалі нейтральним. Мені там всеодно взагалі чи стояв він чи ні, але про те що не на роботі можна приписати будь-кому. Бо таке воно буває.

  • Здолбунівсіті

   А ви переведіть це в площину “розповсюджується на всіх”. Ви приходите у лікарню, а лікар бастує на кредитному майдані, ведете дитину в школу, а там прибиральниця в класі, бо вчителька пішла на партійних мітинг, приходите оформляти субсидію, а спеціаліст штурмує адміністрацію чи просто по своїм справам дешь швендяється…..І ви приходите додому вся знервована, жодного питання свого не вирішили і клянете державу на чому попало, бо за вдраховані із вашої зарплати гроші хтось вирішував НЕ ВАШІ і не типові для цих людей питання. Всі мають право на громадянську позицію і є час коли треба робити громадянські вчинки, але так хочеться щоб всі однаково відповідально ставились і до СВОЇХ інтересів та інтересів ІНШИХ.

   • Ольга Ферар

    Повністю підтримую вас та був такий період що і ми всі покидали робочі місця задля справедливості. Задля бастувань і майданів. Виходили з роботи і навіть дехто втікав щоб відновити щось у країні. Я не можу ставити на рівне роботу лікаря і директора ще не початого музею(і не ясно коли). Я думаю мало кому треба щось у нього вирішувати. Так я погоджуюсь він не знаю в кого відпросився з директорської роботи чи ні щоб туди поїхати але ж ми не контролюєм чи прийшли всі депутати на засідання, чи прийшли їх секретарі всі на роботіи і чи часом не були вони в якомусь не тому місці де мали б сидіти на даний момент.Тоді довелось би щоразу писати купу нового матеріалу типу- от такий то міський депутат був в магазині а не сидить в кабінеті. от підлець і негідник – певно наші кошти витрачає. Чи не чули б ви жовтеньке від таких статей?

    • Здолбунівсіті

     Міські депутати не мають кабінетів і не отримують бюджетної зарплати. Жодного прогульника (систематичного тим більше) виправдовувати не варто. Будь-яка пільга чи виправдання-це лазейка для рецидиву, т.то повтору халяви. Єдине, що час у нас нажаль складний і не стабільний і часто приходиться вибирати між тими справами які треба чи дуже треба зробити.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама