Оголошується новий набір студентів для стажування в органах влади на Рівненщині

рівне стажування 2016

Розпочинається конкурс для студентів “Студенти для органів місцевого самоврядування“. Громадська організація “Молодіжна Альтернатива” оголошує про початок конкурсу “Студенти для органів місцевого самоврядування”. У Рівненській області координатор проекту НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»

Проект здійснюється за підтримки Національного Фонду підтримки демократії 

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-5 курсів або аспіранти з 16 областей України. Ось ці обласні центри: Одеса, Чернівці, Донецьк, Дніпропетровськ, Вінниця, Тернопіль, Львів, Запоріжжя, Харків, Чернігів, Херсон, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Рівне, Луцьк, які мають аналітичні здібності та бажають пройти практику в органах влади.

Мета проекту: виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування

Закачати анкету anketa_region16

Стажування – це, по-перше, можливість взяти участь у нормотворчому процесі (стажування триватиме 01 лютого-01 липня, 5 місяців)
 1. Аналіз нормативно-правових актів.
 2. Підготовка аналітичних звітів з існуючих законодавчих проблем.
 3. Адаптація європейських нормативно-правових актів до українських реалій.
 4. Написання промов для депутатів.
 5. Підготовка документів для комітетських та сесійних слухань.
 6. Участь у  засіданнях комісій, управлінь, сесій.
 7. Редагування нормативно-правових документів, підготовка їх до друку.
 8. Переклади нормативно-правових актів інших країн.
 9. Відповіді на запити та листи до депутатів.
 10. Моніторинг ЗМІ.
 11. Оновлення сайтів тощо.

По-друге зарекомендувати себе перед потенційним роботодавцем. З кожного стажування один із учасників з Рівненської області залишився працювати за місцем проходження практики!!!

Для того, щоб стати учасником проекту, необхідно заповнити анкету до 20 січня 2016 року.

Учасники проекту матимуть змогу безкоштовно прийняти участь у  тренінгах в різних містах України та відвідати центральні органи влади – Верховну Раду та Кабінет Міністрів України.

Більш детальна інформація на інтернет-сторінці організаторів конкурсу www.ya.org.ua

Кандидати з Рівненської області надсилають заповнені анкети на ел.пошту Analitik5555@gmail.com  з приміткою «стажування_прізвище» або поштою чи особисто на Адресу регіонального представництва: індекс 35705 м.Здолбунів, вул.Незалежності, 11. “АЦРМ “ЗЕОН”

Контактні телефони: 098-9918200, 093-8411554

Закачати анкету anketa_region16

Як це було минулого року? Читайте тут.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети