Оголошено про прийом заявок на таборування волонтерів у дубенських замках

DKLogoУ Дубенських замках благодійний фонд готуватиме волонтерів у польових умовах. 27-28 вересня 2014 року на території Тараканівського форту та Дубенського замку Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» проведе таборування «Захисти і допоможи». Всі, хто буде відібрані в число тридцяти учасників отримають можливість вивчити на практиці у польових умовах що таке долання перешкод, перша медична допомога, орієнтування на місцевості, переправа на мотузках, а також ґрунтовні знання із волонтерської роботи та фандрейзингу (залучення ресурсів).

Як казав Жан де Ламбюєр «Краще стати жертвою невдячності ніж не допомогти тому хто цього потребує». Тому, як зазначає голова Правління фонду Михайло Корилкевич, благодійний фонд «Любіть Україну», проповідував і проповідує саме тему служіння і допомоги людям. У нинішній складний період невизначеності ні на політичних ні на військових фронтах наше завдання – волонтерів і благодійників у тилу організувати роботу свою якісно, результативно. А це означає, що взяти скриньку і піти в люди збирати гроші цього замало. Потрібно визначити дійсні мотиви людини яка хоче допомагати іншим, знайти таких добровольців і навчити. У справі благодійності важливе кожне слово, кожна дія, яка спонукає потенційного благодійника стати реальним помічником. Тому ми запросили кваліфікованого тренерів із фандрейзингу. А для того, щоб помічник нашого фонду міг і собі іншим зарадити не лише морально, а й фізично, то ми організовуємо на вишколі реальні життєві ситуації коли потрібно надати невідкладну медичну допомогу, транспортувати потерпілого, самому переправитись за допомогою туристичного спорядження, швидко підготувати намет, вогнище із обмеженими наявними ресурсами для цього. Тому запрошуємо усіх долучитись до великої, нової справи – волонтерства. Перша програма на яку ми будемо збирати кошти – це доставка гуманітарного вантажу ЮНЕСКО до наших лікарень. У нас вже є домовленості і з програмою ЮНЕСКО і заявки від зацікавлених лікарень району і області щодо безумовної потрібності такої допомоги. У пріоритетах РОБФ «Любіть Україну» на 2014 рік значиться програма «Укомплектуй свою лікарню», адже саме до наших лікарень після госпіталів та траншей зони АТО будуть повертатись бійці-земляки. А коли відновляться і полікуються то обладнання буде і надалі служити місцевих закладам охорони здоров’я – підсумував Михайло Корилкевич.

Якщо ви дієві, активні, маєте власну життєву позицію і хочете бути корисним людям – тоді ця можливість для вас!форт тараканів

Від кого Фонд очікує заявок на участь:

 • Вік від 16 років
 • Мешканець Рівненської області (автобуси на табір будуть відправлятись із м.Здолбунів та м. Дубно)
 • Наявність вільного часу і бажання 1-2 рази в тиждень допомагати фонду після проходження таборування
 • Наявність власних акаунтів у соціальних мережах, можливість розміщувати на них новини, власні враження про вашу участь у діяльності фонду
 • Можливість прийняти участь у повній програмі таборування 27,28 вересня
 • Бажано якщо у вас вже є досвід волонтерської роботи

Крайній термін надсилання заявок: 24 вересня, 18.00

Що слід зробити, щоб потрапити на таборування-вишкіл волонтерів фонду:

 • Подати заявку на ел.адресу loveukrainefund@gmail.com у якій вказати інформацію чи відповідаєте ви критеріям зазначеним вище (ПІБ, вік, територія проживання, наявність часу, присутність у соцмережах, досвід волонтерства, електронне відскановане фото –портрет 5*6 см) та будь-яку додаткову інформацію, яка на вашу думку, буде корисною для ознайомлення організаторам, включно із контактними даними:номер телефону, ел.пошта АБО заповнити форму https://docs.google.com/forms/d/1sGJiVX_tyDRUpuxsqX8KUh4WMukcwe1ghLg53bjvPoE/viewform он-лайн + надіслати своє фото
 • Очікувати на список відібраних для участі кандидатів

Буде відібрано 30 кандидатів, яким 25 вересня повідомлять про результати відбору і програму заходу, а також місця відправки транспорту до місця таборування. Всі хто з будь-яких причин подадуться на конкурс але не потраплять на вишкіл обов’язково будуть поінформовані про можливості співпраці із фондом також.

Організатори забезпечують безкоштовну доставку автобусами до місця таборування і назад (з міст Дубно і Здолбунів), польовою кухнею спартанського типу :), якісним навчанням та спортивно, медично, туристичні випробування на відкритій місцевості. 27 вересня таборування відбуватиметься на території Тараканівського форту, 28 вересня – на території Дубенського замку. (т.то на НІЧ автобуси відвозять до Здолбунова чи Дубно)

По закінченні таборування учасники отримають  знання, навички необхідні для роботи волонтером фонду «Любіть Україну»,  посвідчення волонтерів.

Виключно для волонтерів фонду будуть проводитись навчання, таборування, акції на які вони в подальшому зможуть потрапляти, а також від фонду будуть надаватись рекомендації для участі у різних програмах на території України для персонального росту волонтерів-помічників фонду.

Контакти: Тел.097-6681470, loveukrainefund@gmail.com

Сторінка у Facebook:  http://facebook.com/pages/Любіть-Україну/1482566778651307
Сторінка у Вконтакте: http://vk.com/loveukrainefund

Довідково: 28 листопада 2011 року Протоколом установчих зборів прийнято рішення про створення Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» (далі – Фонд) як місцевої недержавної благодійної організації. Фонд зареєстрований Рівненським обласним управлінням юстиції 26 грудня 2011 року.

Мета діяльності благодійного Фонду – сприяння соціально-економічному розвитку місцевих громад області, збереження та розвитку історико-культурного і духовного надбання нашого краю, національного відродження, патріотичного виховання молоді, вирішення інших актуальних для жителів області проблем (індивідуальна благодійність).

Територія, на яку поширюється діяльність Фонду – Рівненська область.

Юридична адреса – Рівненська область, м. Дубно, вул. Данила Галицького, 9.

Голова правління Фонду у 2011 році обрана Любов Пшенична, голова Дубенської районної організації Національної спілки письменників України, у 2014 році головою обрано Михайла Корилкевича, відомого українського бізнесмена.

 Протягом 2011-2012 років фондом профінансовано благодійних заходів на загальну суму 1,640 млн. грн.

На 2014 рік пріоритетними програмами визначено:

 1. Програма «Укомплектуй свою лікарню»

Метою програми є вирішення актуальних проблем місцевих лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів щодо комплектування їх обладнанням, забезпечення медикаментами. Співпраця із програмою ЮНЕСКО щодо забезпечення лікарень.

 1. Програма «Вільна журналістика та українське книговидавництво»

Метою програми є підтримка вільної, незалежної журналістики, підтримка українських авторів, що мешкають у Рівненській області.

 1. Екологія та енергоефективність

Метою програми є підтримка енергоефективного витрачання ресурсів та бережного ставлення до природи.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети