Оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко

Заснована у 2013-му році Дніпропетровською обласною бібліотекою для молоді ім. М.Свєтлова і родиною української письменниці Олександри Петрівни Кравченко (Девіль) за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації і Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою проведення конкурсу є патріотичне виховання, залучення молоді до суспільно-культурного життя країни та духовного збагачення особистості. Як вважає родина письменниці, конкурс започатковано не тільки заради збереження творчого та інтелектуального надбання Олександри Кравченко (Девіль), усі романи якої присвячені історичному минулому України та ствердженню гуманістичних ідеалів, але й для матеріального заохочення, психологічної та інформаційної підтримки молодих авторів, які мають розвивати якісну літературу в сучасній Україні.

До участі в конкурсі запрошується творча молодь віком від 18 до 35 років. Премія присуджується за прозові твори українською і російською мовами.

Прийом робіт триватиме до 20 квітня 2013 року. Детальніше про конкурсні умови можна дізнатися на сайті “Літературна Дніпропетровщина” – http://www.dniprolit.org.ua/archives/5395

Довідка

Олександра Кравченко (Девіль) (1951-2012 рр.).

З 2001-го року член Національної спілки письменників України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети