. Оголошено конкурс міні-грантів від районної ради | Здолбунів City

Оголошено конкурс міні-грантів від районної ради

можливостіМета конкурсу: підтримка ініціатив територіальних громад Здолбунівського району, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проб­лем громад.
Можливі напрямки діяльності територіальних громад в рамках конкурсу (проекти можуть передбачати, але не обмежуватися такими видами діяльності):

розробка та реалізація проектів (програм) з енерго- та ресурсозбереження, у тому числі у житлово-комунальній сфері;

організація благоустрою населених пунктів, озеленення вулиць;
ремонт та реконструкція приміщень соціально-культурної сфери;
облаштування місць відпочинку та дозвілля;
облаштування та реконструкція історико-архітектурних пам’яток;
вирішення інших суспільно важливих питань громади.

Як зазначив голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, цьогоріч акцентів буде два: енергозбереження і електронне урядування, починаючи з самого елементарного – проведення Інтернету, створення веб сайту  в селі, де можна буде розміщувати рішення органів влади, проводити опитування мешканців, отримувати адміністративні послуги які доступні в електронному режимі. Ці акценти продиктовані викликами часу, а також в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між райрадою, Здолбунівсьою РДА та Аналітичнийм центром розвитку міста “ЗЕОН”, який був підписаний 1 березня 2015 року.

Діяльність за проектом повинна завершитися до 31 грудня 2015 року.
Фінансування здійснюється за рахунок дольової участі із залученням коштів районного бюджету та коштів місцевих громад.
Кошти з районного бюджету виділяються в сумі 50 тис. грн., за умови співфінансування не менше 50 % від вартості проекту територіальною громадою, що визнана переможцем конкурсу.
Максимальна сума гранту встановлюється у розмірі 15 тис. грн.
Критерії відбору громад, за якими будуть визначені переможці конкурсу: відповідність проекту формі заявки; відповідність пріоритетам конкурсу; ступінь актуальності проблеми для громади; реалістичність і досяжність мети проекту; наявність чіткого плану реалізації проекту; конкретні результати в проекті; залучення до реалізації проекту місцевих жителів; реалістичність і обґрунтованість витрат за проектом; співвідношення запрошуваних та власних засобів для реалізації проекту; можливий зв’язок з іншими діючими чи завершеними проектами.

Форма заявки для участі у конкурсі
Заявка подається у друкованому вигляді, у ній має бути наступне:
коротка інформація про населений пункт (назва, кількість населення, наявність інфраструктури, інше);
опис проблеми, на вирішення якої члени громади мають бажання спрямувати свої зусилля;
мета проекту;
завдання проекту;
опис партнерів по проекту;
робочий план проекту, перелік заходів, які планується реалізувати;
очікувані результати проекту:
бюджет проекту;
коротка інформація про ініціативну групу, контактні телефони.
Кінцевий термін подання заявок – до 20 липня 2015 року. Заявки просимо надсилати на адресу:
м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14, Здолбунівська районна рада.
За додатковою інформацією звертатись за телефонами:
2-51-83 – заступник голови районної ради Ігор Жовтанюк,
2-63-05 – керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Біндюк,
2-51-10 – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Валентина Буха­ло

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Ольга Ферар

    За умови співфінансування громадою не менше 50% від вартості проекту? ГРОМАДОЮ? Це припустимо село виграло собі освітлення чи дорогу то ще в кожній хаті громада має скинутись на половину цієї оборудки?
    Кошти виділяються в сумі 50 тисяч а грант максимум 15. Тобто 3 з кусочком переможці?

    • Здолбунівсіті

      “Оборудка” і грант для підтримки ініціатив сільських громад нічого спільного не мають. В такий конкурсний спосіб відбувається підтримка ініціатив на які власних ресурсів не вистачає. Це невеликі проекти, частину коштів для яких дає сільська рада, частину районний бюджет. Якщо при цьому подавач проекту зможе залучити і ресурси-необовязково кошти, самиїх мешканців, то для уонкурсної комісії це буде сигналом, що в цій громаді цей проект дійсно бажаний. 15 тис максимальна сума, може бути менше тоді більше громад змошуть отримати МІНІ грант.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама