Оголошено конкурс ляпів рівненської реклами

Аналітична група «Стратегіко» і Рівненська організація Української Асоціації Маркетингу оголошують конкурс ляпів регіональної реклами «…А тепер – Горбатий!».

Метою конкурсу є підвищення естетичного та професійного рівня рекламістів, сприяння оздоровленню регіонального інформаційно-рекламного середовища та заохочення почуття гумору у споживачів рекламної продукції.

Просимо всіх поціновувачів реклами надсилати фото- та відеоматеріали у довільному любительському форматі, які ілюструють невдалі, недоречні, неестетичні рекламні повідомлення (і не тільки) на електронну адресу:office@strategico.com.ua.

Підведення підсумків конкурсу  відбудеться під час бізнес-конференції «Стратегічні можливості 2014 року: На коні чи під конем?», 30 січня 2014 року в конференц-залі Рівненського будинку вчених (м. Рівне, вул. Петлюри, 17).

Переможці конкурсу – тобто учасники, які надішлють відповідні фото- і відеоматеріали, отримають суспільне визнання в якості експерта з реклами, який має почуття гумору, а також будуть відзначені запрошеннями до участі в бізнес-конференції та призами від організаторів.

Контактні телефони: (067)360-02-63,  (066)680-53-27

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети