Оголошено карантин

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків захворювань на грип та ГРЗ у Здолбунівському районі з 12 до 19 лютого у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах призупинено навчання. Також вирішено забезпечити виконання заходів щодо обмеження масових зібрань у дитячих колективах, школах, спортивних закладах.

Це рішення було ухвалено на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району, яке відбулося 9 лютого.

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: З понеділка, 12 лютого, у школах Здолбунівського району – КАРАНТИН. 
Таке рішення сьогодні прийняла відповідна районна комісія. І хоч показники, надані спеціалістами, говорять, що епід.поріг на Здолбунівщині ще не перейдено, було прийнято рішення спрацювати на випередження і не чекати неминучого збільшення кількості хворих серед дітей. Бо карантин якраз і застосовуються для запобігання поширенню захворювання, а тому інколи доцільно керуватись не лише цифрами, а й здоровим глуздом. Так і було вирішено.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети