Оголошення про тендерну закупівлю

Громадська організація “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОНоголошує конкурс на закупівлю товарів/послуг  в рамках грантового проєкту  № G-Gra-8 від 28 квітня 2022 року «Час вживати Воду», що реалізується за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС)

 Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс

Чотирирічний проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що має на меті зниження рівня захворюваності та смертності, спричинених неінфекційними захворюваннями (НІЗ), розпочався у листопаді 2020 року. Реалізація запланованих заходів відбувається у тісній співпраці з багатьма партнерами як на національному, так і на регіональному рівні, зокрема, у 5 пілотних областях України (Дніпропетровській, Львівській, Полтавській, Рівненській та Херсонській).
Проєкт впроваджує «Джі Еф Ей Консалтинг Груп ГмбХ» (GFA Consulting Group GmbH)», Німеччина, спільно з Університетськими клініками Женеви та українськими партнерами – БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та ТОВ «ВАН ХЕЛС», за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Діяльність проєкту зосереджена на таких основних напрямках:

 • підготовка проєктів нормативно-правових актів, що сприятимуть профілактиці та контролю НІЗ;
 • посилення спроможності первинної ланки медичної допомоги надавати населенню якісні послуги з профілактики, ранньої діагностики, лікування та ведення НІЗ;
 • посилення потенціалу закладів охорони здоров’я, центрів контролю та профілактики хвороб, закладів загальної середньої освіти та громад у реалізації заходів, що мають на меті зменшити ризики НІЗ, змінити поведінку, покращити знання, ставлення та практики щодо НІЗ серед населення України.

Дата оголошення про конкурс: 10 травня 2022 р.

Термін подання конкурсних пропозицій: до 17 травня 2022 р.

Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме: 

 1. Питний фонтанчик PF 1-4 c безконтактною подачею води (або його аналог). Потреба – 7 одиниць.

 Характеристики:

 • продуктивність, л/година: більше 60 л/год.;
 • Тип підключення (вхід води): 1/2”;
 • Тип підключення (злив води) : 32;
 • Габаритні розміри (висота, ширина, глибина), мм: 750 х 380 х 350
 • матеріал корпусу: нержавіюча сталь, композитний (стійкий до ударів)
 • наявність системи безконтактної подачі води

Питний фонтанчик має виготовлятися згідно з Технічними умовами  та мати відповідний гігієнічний висновок МОЗ України.

 1. Система доочистки та знезараження питної води для кожного з 7 питних фонтанчиків.
 2. Кулер для води підлоговий  – 4 штуки
 3. Бутиль для кулера 19л. – 8 штук.

 У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме у  м.Здолбунів, Рівненської області, Україна. Строк надання товарів/ послуг: протягом 5 днів від дати підписання Договору поставки.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Комерційна  пропозиція;
 4. Гігієнічний висновок МОЗ України;
 5. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 міс.
 6. Інші документи, якщо вважаєте  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення
 2. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

 Як взяти участь у конкурсі:

будь ласка, надсилайте зазначені документи українською мовою на електронну адресу analitik5555@gmail.com до 17 травня 2022 року (до 23:59).(07 календарних днів з дня оголошення)

У назві повідомлення зазначте: «назва організації_питні фонтанчики_тендерна_пропозиція»

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою analitik5555@gmail.com    до 15 травня 2022 року.

Останній термін подання заявок: 17 травня 2022 року (до 23:59).

Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. Важливо: ПДВ не може бути відшкодовано в рамках цієї закупівлі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети