Огляд здолбунівської та регіональної преси

Здолбунівські ЗМІ

Газета «Нове життя» від 5.04.13р.

Як головна, подана інформація про оновлення ікони в с.Дермань-1 напередодні свята Благовіщення.  До Всесвітнього дня здоров’я подане інтерв’ю з головним лікарем Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги Олегом Сумком.

Газета «Дзеркало Здолбунівщини» від 5.04.13р.

Головне інтерв’ю, як і слід було очікувати, із головою Здолбунівської РДА В.Шулем напередодні свого звіту перед депутатами районної ради, що має статися 24.04.13р.. Як не просив кореспондент уникати переліку сухих цифр, а зробити порівняльний аналіз зі сторони пересічного мешканця, нічого з цього не вийшло.

Віталій Степанович перерахував інвестиційні проекти, які в переважній своїй більшості відбувалися за власні кошти підприємств, а не через сприяння РДА. Згадали в інтерв’ю про те, що Здолбунівський район за темпами будівництва зайняв 2 місце в області, але забули згадати, що в загальному підсумку 2012 року наш район зайняв передостаннє місце в обласному рейтингу. На закінчення інтерв’ю В.Шуль традиційно для чиновників пропонує всім піднатужитись, хоча декому і тужитись вже нічим.

Регіональні ЗМІ

Рівненська газета від 4.04.13р.

Центральної статті як такої немає, але відчувається акцент на матеріалах про сім’ю  та родину.  Інтерв’ю з переможцем Всеукраїнської економічної олімпіади, історії про людські долі, фото фіналісток конкурсу «Пузата мама – 2013», порадник по здоров’ю.

Рівне вечірнє від 4.04.13р.

Розповідає про скандал в Інституті Післядипломної освіти м.Рівне, про обстеження автодоріг ДАІвцями. Цікавим фактом є те, що дружина Юрія Луценка задекларувала у 2012 році 22,4 млн.грн. доходу. Є інтерв’ю із щасливим володарем нового автомобіля виграному рівненчанином Євгеном у лотереї “Лото- Забава”, а також участі у цій телепередачі. Ціла сторінка присвячена спілкуванню із Предстоятелем УГКЦ Блаженнішим Святославом (Шевчуком). Наприкінці, РВ радить прибрати сіль зі столу і попереджає, що година сну до опівночі замінює дві після.

Газета Вісник+к від 4.04.13р.

Розповідь про готовність Волині до повені супроводжується підзаголовком «Любешів уже не Жабокряки, і рибу на городах тут не ловлять». Про розгалужені підземні ходи під Дубном розповідає корінний дубенчанин Леонід Мосійчук. Причому висота підземель, за його словами, сягає вище 2 метрів. Любителів телепередачі «Нехай говорять» з А.Малаховим потішить розповідь про мешканку Демидівського району, до якої завітали з телеканалу «Росія», і як вона вперше летіла літаком на зйомки передачі. Не оминула “Лото- Забава” і двох жителів Луцька, яким теж дісталися нові авто.

Експрес від 4.04.13р.

Оприлюднено подробиці фінансування Березовським Помаранчевих. Коротка, але корисна, стаття розповідає про безвізові країни для українців, а також  про те, що віднині Хорватія відновила візи для наших громадян. Серед оприлюднених досліджень з’ясувалося, що лише 1% українців цілком довіряє міліції, а відповіді відомих земляків на подібне запитання звучали або «не довіряю», або «їх боюсь». Традиційно багато політики і навколо політичних дискусій, зокрема про створення нової радикальної партії та майбутній референдум. Також за підсумками 2012 року найбільші гонорари за видані книжки, як і у 2011 році, отримав наш плодючий Президент.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети