Огляд здолбунівської та регіональної преси за 18-24 травня 2013

 На інформаційному просторі Рівненської області з’явилося ще одне видання. “Поліський репортер”, засновником якого є Салюта Валерій Володимирович, головним редактором Петрівська Г.В,  виходити почав у Дубровиці двічі на місяць. Газета вирішила, що на головній найбільше личить рівненська вежа, розповсюджується поки що безкоштовно, наклад задекларований 1500 примірників. Теми, що потрапили до цього номера, який нам привезла редактор ПР:) доволі гострі: реорганізація в медицині, прорив колектора та екологічні наслідки цього, підвищення тарифів на ЖКГ.

 

reporter

 

Газета “Вісник+” (Луцьк) розповідає про медика зі Здолбунова, яка понад 50 років працювала фельдшером на одному із заводів, а нині на пенсії і займається лікуванням за допомогою, як написано, “нетрадиційної народної медицини”. Ніні Іванівні Нечипорук далеко за сімдесят, та все ж працює не покладаючи рук. Детальніше можна ознайомитись у самій газеті.

medikГазета “Експрес” (Львів). Прогнозує спекотне літо із показниками +40-45 градусів, розповідає про нову тенденцію серед українських жінок: “фіктивний шлюб за гроші”. Дуже цікавий матеріал про спосіб залучення людей для відродження села Липчаки, що на Вінничині. Сільський голова через ЗМІ пропонує людям, що шукають недороге житло, переїжджати до нього в село. Тут хати недорогі, ще і на виплату можна взяти. Умова проста. Трудящі, не ліниві, не пияки, щоб могли працювати і відроджувати село, народжувати дітей, бо в школі всього 40 школярів і з такими показниками її можуть незабаром закрити.

Газета “Рівне вечірнє” (Рівне). На запитання мешканців Рівного, чому не вивозиться вчасно сміття із парку, яке прибране було ще перед Великоднем, свої пояснення дає директор парку, проте, як позитивний приклад, наводиться ситуація у місті Здолбунові, де, за словами зав.комунального відділу з благоустрою Здолбунова (таку посаду саме зазначили у РВ-прим.ЗС) Ірини Сироти, є 5 скверів і 1 гідропарк, усі доглянуті.

Газета “Нове життя” (Здолбунів). Влада приїхала оглядати Мізоч, а мізочани показують владі, як вони виживають і працюють. Все це називається семінар-навчання. Фотозвіт-репортаж про свято мистецтва до дня працівників культури. В продовження теми – інформація про фестиваль “Дивокрай”, подяки, привітання, оголошення. Важливе повідомлення про те, що на діяльність пришкільних таборів у нашому районі виділено 160 тисяч гривень із державного бюджету. Ми поцікавимось цим питанням, а також умовами і дозволами на їх функціонування на Здолбунівщині -прим.ЗС

Газета “Дзеркало Здолбунівщини” (Здолбунів). Полюбляє великі червоні фото на першій сторінці, цього разу рябить в очах від дзвоника, який мабуть символізує шкільний. Із п’яти фотографій на 1 сторінці в новині про закладання капсули під новий храм Божий, на чотирьох, мабуть,  “ікона” ДЗ – Віталій Шуль, голова Здолбунівської РДА. Дуже корисною для читачів є інформація про “Відбулось чергове засідання постійної комісії з питань ТEБ та НС району” на 2-й сторінці. Любителям цифр присвячена 3- я сторінка-повідомлення відділів та управлінь статистики зайняли цілу смугу. Гороскоп, програма ТБ.

Огляд преси за тиждень, що минає. Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ і культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу.

Борис Холодний

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети