Огляд здолбунівської та регіональної преси за 13-19 квітня 2013

Огляд преси за тиждень, що минає, 13-19 квітня. Традиційно розпочинаємо із здолбунівських видань. Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ і культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу.

Газета “Нове життя”, Здолбунівський район

З приходом в газету С.Кондрачука, з’явились матеріали із засідань депутатських комісій, сесій, які не обмежуються “були розглянуті важливі питання, з яким прийняті відповідні рішення”. В очікуванні сесії районної ради газета описує, як проходили засідання комісій і наскільки може бути гаряча сесія, на якій буде слухатись звіт за рік роботи голови адміністраіцїї В.Шуля. Цікавою, пізнавальною видався матеріал про візит здолбунівських школярів та педагогів 5-ї школи до Польщі. Саме подробицями перебування, метою цього заходу і перспективами продовження співпраці. За “совковою” традицією, окрім учнів  школи, делегація була представлена і чиновниками відділу освіти ( Куди ж без них налагоджувати співпрацю). Двічі перечитав статтю про громадську раду аграрного коледжу, але так і не зрозумів, про що це, для кого це і яким боком до газети та її читачів приклеїли.

Газета “Дзеркало Здолбунівщини”, Здолбунівський район 

Газета, яку любить рекомендувати передплачувати освітянам здолбунівська адміністрація, традиційно розміщує на першій сторінці фото Віталія Шуля, який цей раз у костюмі щось робить на полях району. 2-3 сторінки містять прес-релізи податкової, адміністрації, міліції, прокуратури, юстиції, РАЦСу, нотаріату…На 5-й  сторінці зустрілась стаття із “живими підписами” людей про підтоплення вул.Зеленої, стану дороги та руху громадського транспорту. І хоча лист адресований голові РДА, районної ради і міської ради, зрозуміло, що всі претензії стосуються лише мера міста. З нетерпінням чекаємо, коли такий же актуальний матеріал з претензіями до роботи й інших керівників району так само відкрито будуть публікуватись в газеті підприємця-регіонала.

Газета “Рівне вечірнє”, Рівне

На головній – з’ясування причин “накрутки” голосів за преміювання міського голови Рівного. На 7-й сторінці розповідь про те, як козаки бізнес робили. Козацька організація отримала в оренду на пільгових умовах землю, на якій знаходиться їх приміщення. Чого ж і здавала  на комерційних засадах в суборенду. На рівному місці маржа в 45 тисяч гривень. На цілу сторінку стаття про “університет європейського рівня”, яким, як виявляється, є рівненський “водник”. Позначки про рекламу немає, тож будемо вважати , що це актуальне інтерв’ю:). Дивлячись на центральне фото статті та згадуючи відеороліки агенції “4 влада”, так і хочеться порадити університету створити прес-службу і виділити спікера для озвучування важливої інформації для ЗМІ та мешканців.

Газета “Вісник +К”, м.Луцьк

Центральний матеріал про село Глинне на Рокитнівщині, у якому найвища в Європі народжуваність. В інтерв’ю із головою Демидівської РДА читачі дізнаються про те, що район розформовувати ніхто не збирається. Позитивне спілкування із Оксаною Ремінською, що із села Городок у Маневицькому районі про її перемоги на різних змаганнях і конкурсах із використанням німецької та англійської мови в галузі енергоефективності та енергетичного менеджменту. Поки не дочитав статтю до кінця. “У Японії я знайшла нареченого – чилійця …” тепер наша гордість Оксана стане чилійською гордістю і буде вчити ще й іспанську. За Оксану раді, за Україну шкода.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети