Огляд здолбунівської та регіональної преси за 6-12 квітня 2013

Огляд преси за тиждень, що минає, 6-12 квітня. Традиційно розпочинаємо із здолбунівських видань. Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ і культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу.

Газета «Нове життя», 12.04.2013 

Газета заснована здолбунівською районною владою та трудовим колективом. Містить інформацію про переможців районного конкурсу розвитку місцевих ініціатив, продовжує друкувати уривки із книги «У Здолбунові заквітли луки». Друкується прес-реліз ПАТ «Волинь-цемент» без підпису і жодних вихідних даних. Виникає питання: чи то проплачена джинса, чи то недосконала благодійна піар-допомога. Читачів може зацікавити інформація із засідання колегії Здолбунівської РДА, де було озвучено, що у 2012 році в нашому районі зафіксовано найбільше фактів прояву корупції в області.

Газета «Дзеркало Здолбунівщини», 12.04.2013

Приватне видання, яке дуже до вподоби Здолбунівській РДА і відділу освіти, що рекомендують передплачувати це видання і не приховують цього. На головній розповідає про те ж саме засідання колегії, що і НЖ, тільки чомусь не згадує про деякі факти і кількість корупційних задокументованих дій. Решта новин з прес- релізів Пенсійного фонду, управління юстиції, повідомлення від шкіл і бібліотек, райдержадміністрації.

Газета «Мізоцький промінь», квітень

Великий матеріал про мізочанина Юрія Хабатюка. Пізнавальний допис про пам’ятники Кобзарю, творчий звіт про дійство у Будинку культури селища, інформація про депутатську діяльність О.Андріюка, який і фінансує цю газету. Багато матеріалів підготовлено Лесею Черниш, учасницею проекту «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах»

Регіональні ЗМІ.

Газета «Замкова гора», м.Острог, 06.04.2013

Засновник газети – Острозька міська рада. На першій сторінці Афіша подій у Острозі на тиждень. Звіт про засідання сесії міської ради. Цікаве опитування із різними, в т.ч і критичними, відповідями острожан про роботу комунальників. Ще одна стаття про «собачі проблеми». Суть така, що міський голова зустрівся із представниками громадської організації для пошуку шляхів регулювання чисельності безпритульних собак у місті. Ця проблема дуже знайома здолбунівчанам, і про це багато пишеться на ЗС. Острожани домовились вивчити досвід подібного за розмірами міста щодо створення центру стерилізації тварин. Людмила Панасюк, учасниця проекту «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах», підготувала статтю про відкриття центру духовно-морального виховання. Краєзнавча сторінка і цей день в історії додають історичного забарвлення номеру. Півсторінки займає ще одна історія про події, ініційовані громадськими організаціями Острога та Рівного, щодо здорового способу життя. Стаття без підпису і жодних ознак реклами про діяльність народного депутата Ю.Вознюка.

Тижневик «Дзеркало плюс», м.Дубно, 11.04.2013

Приватне видання. Актуальна розповідь про повінь та дороги, що провалюються у Дубно. Корисні поради про те, як лікувати домашніх тварин. Інші 2-3 матеріали, які цілком відповідають духу сімейного видання. Оголошення і програма.

Газета “Вісник +К”, м.Луцьк, 11.04.2013

Розповідь про мінера, який розібрав понад 10 тис.бомб; актуальна стаття «Яка держава – такі й дороги». Показовими є два матеріали про села Боремель Демидівського району Рівненської області та Заброди Ратнівського району. Саме цей матеріал пропонуємо вам переглянути як приклад того, як потрібно працювати і залучати грантові кошти, інвестиції у село.

Газета “Рівне вечірнє”, м.Рівне, 11.04.2013

«Хомко офіційно відкрив сезон крадіжок»…у ремонті доріг. Не підписаний і не помічений як реклама матеріал про спалювання сміття на цементному заводі.

Газета «Діалог» 12.04.2013 м.Кременець

Засновники Кременецька районна рада і РДА. Офіційні матеріали, прийняті рішення ради, повідомлення від МВС, ДПС, РЦЗ, ОЛЦ ДСЕСУ, РЦДТ….Є матеріал про чемпіона світу з армрестлінгу, який підготовила член  проекту «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» Євгенія Шкільна. Стандартний номер комунальної газети. Деякі назви документів і підписи чиновників більші, ніж сам матеріал.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети