Огляд місцевої та регіональної преси за 24-30 серпня 2013 року

oglad pressiМета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ й культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу. Газети, які бажають потрапити до огляду можуть надсилати свої примірники до офісу теж.

“Нове життя” Здолбунівська районна газета, 30.08.13. За нашою інформацією – це останній номер під керівництвом головного редактора Дрозюка В.В. Попрощався із читачам Володимир Васильович центровою статтею номера «Хто і чому нищить газету», де піддав критиці дії Здолбунівської РДА, яка всіляко сприяє просуванню на ринку краю своєї про-регіоналівської приватної газети депутата-регіонала. Біль редактора зрозумілий, адже неприємно полишати посаду не розрахувавшись із людьми, отримавши штрафи із Пенсійного фонду, маючи борг перед постачальниками комунальних послуг. Але по великому рахунку …нині тираж “Нове життя” 1918 екземплярів. У штаті, судячи із підписів авторства в газеті, В.Дрозюк, Є.Шилан, Л.Васюк, О.Якубчик, С.Кондрачук, М.Погонський, бухгалтер. Якою ж продуктивною, тиражною, гостро дискусійною має бути газета районного масштабу, щоб витримати таке зарплатне навантаження? Тому навряд чи питання лише у зміні лояльності РДА, а й у організаційних здібностях ведення газетного бізнесу, хоча бізнесом в умовах району це і назвати складно. Тому новому редактору буде над чим голову поламати. І розраховувати лише на підтримку бюджетних ресурсів за висвітлення роботи влади не варто. Безумовно внутрішні справи редакції – то діло кожної газети. Ми висловлюємо підтримку газеті «Нове життя», але лише в одному – ми хочемо, щоб газета не зникла з карти Здолбунівщини. Способи існування мають бути конкурентними для всіх, претендувати на комерційні та бюджетні замовлення мають право усі, матеріали повинні бути відповідні до того, що на дворі 2013 рік і принципів вільної журналістики. Шансів, що наступним редактором газети стане молодий і прогресивний С.Кондрачук мало, але це єдиний варіант, який здатний врятувати газету.nyshenna Nove zitta

“Дзеркало Здолбунівщини” Здолбунівська районна газета, 30.08.13 Передовиця-привітання, а щоб не забували, чия це газета, то і привітання членів партії Регіонів теж тепер на головній цієї газети. Хто є редактором цього ЗМІ і надалі невідомо, бо дані ці  не зазначають регіонали у своїй газеті. СНайактуальнішим матеріалом можна вважати, окрім привітань, ще статтю «Післязавтра осінь»:), що є істинною правдою.

«Бізнес Здолбунів» Здолбунівська газета реклами і оголошень, 30.08.2013 Молода газета втретє вийшла у нашому районі. Огляди наші редактор видання із Квасилова, напевне, не читає, оскільки й надалі наполягає на тому, що існує фантом місто Здолбунів-2, де розповсюджується їх газета. І чи була потреба повторно вставляти привітання із виходом першого номера газети у третьому числі Бізнес Здолбунова ?zd_bus_3 zd_bus_31

Вісник+к” Луцьк, 29.08.2013 Слава здолбунівської статуї Свободи нарешті докотилась і до Луцька :) Можна почитати про вихідця із Рівненщини Миколу Романюка, який був губернатором, а нині міським головою Луцька. Пізнавальною є стаття про туризм на Волині та як казки пов’язані із екскурсіями і до чого тут служба зайнятості. Креативно-почитайте. А також про луцьке ноу-хау «Розумні зупинки». Задум цікавий, якщо з плином часу антивандальні екрани вистоять, інформацію і вдень при сонці буде добре видно на моніторах, то винахід приживеться. Святкування 500-річчя Демидівки та сперечання із обласною споживспілкою і газетою теж цікаві будуть читачам.visnyk_1

«Рівненська газета», Рівне, 29.08.13 Стаття  про ковалів, яких готує центр профтехосвіти ДСЗ. Повезло, чесно кажучи ЦПТО із Сергієм Торулею, який настільки виявився патріотом своєї справи та установи, яка дала шлях у професійне життя такого рівня.

«Дзеркало плюс», Дубно, 29.08.13 Чотири аварії, чотири смерті. І всі молоді. Пекельні пригоди на дорогах Дубенщини. Великий репортаж про святкування у Дубно від Дня Прапора до Дня міста, окремо цілий розворот про непередбачливого  індіанця Дзідзьо. Чергова цікава краєзнавча вкладка від Дубенського замку. Інтерв’ю із наробившим галасу з «канадським телебаченням» в Україні, Майклом Щуром (Роман Вінтонів). Свою рекомендацію прочитати номер цього тижня ми віддаємо саме дубенському виданню.

Газета “2000” Київ. Написала про Здолбунівське локомотивне депо.pro depo u 2000

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети